چرا نباید فالوور اینستاگرام بخرید؟

چرا بجای خرید فالوور اینستاگرام، با راه های موثر و طبیعی افزایش رایگان تعداد فالوور پیج آشنا نمی شوید؟
آنچه در این مقاله میخوانید:

ممکن است محتوای اینستاگرام شما خوب باشد، اما تصور کنید که اگر 10000 نفر موافق باشند، چقدر بهتر به نظر می رسد. چه بخواهید به یک اینفلوئنسر رسانه اجتماعی تبدیل شوید یا صرفاً به دنبال گسترش آگاهی از برند در اینستاگرام باشید، می‌تواند وسوسه انگیز باشد که برای گسترش مخاطبان خود، از جمله خرید فالوور اینستاگرام، هر جا که می‌توانید میانبرهایی را انتخاب کنید. در اینجا، ما تمام سوالاتی که در مورد خرید فالوور اینستاگرام دارید را پوشش می دهیم. ما همچنین مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام را بررسی کرده‌ایم، بنابراین می‌توانید خودتان تصمیم بگیرید که آیا این حرکت خوبی برای برند شما است یا خیر.

 

 

آیا می توانید فالوور اینستاگرام بخرید؟

بله، می توانید فالوور اینستاگرام بخرید. راه های ارزان زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد 1000 فالوور را با کمتر از 100 هزار تومان خریداری کنید. اما شما فقط پول خود را دور ریخته اید. بسیاری از این فالوورها، ربات‌ها یا حساب‌های غیرفعال هستند، به این معنی که هرگز با پست‌های شما درگیر نمی‌شوند.

 

1000 فالوور با این قیمت کم معامله خوبی به نظر می رسد. اما  اگر واقعاً به این ارزانی و آسانی بود، همه آن را انجام می دادند. پس مشکل چیست؟ آیا خرید فالوور اینستاگرام برای کسب و کار شما مفید و امن است؟ آیا سرمایه گذاری ارزشمندی است؟ و به هر حال این فالوورهای جعلی چقدر هزینه دارند؟ و آیا با وجود راه های افزایش رایگان و طبیعی فالوور اینستاگرام ، خرید آن راه حل مناسبی است؟

 

هزینه فالوورهای اینستاگرام چقدر است؟

هزینه فالوورهای اینستاگرام می تواند از چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان بسته به تعداد خریدی که قصد دارید انجام بدهید، متغیر باشد. با این حال، به خاطر داشته باشید که خرید فالوور برخلاف شرایط خدمات اینستاگرام است، بنابراین هزینه ای که می پردازید می تواند بیشتر از پولی باشد که هزینه می کنید. خرید فالوور در بدترین حالت ممکن است باعث مسدودی اکانت اینستاگرام شما شود و در بهترین حالت منجر به کاهش تعامل کاربران شما شود.

 

 

نحوه خرید فالوور اینستاگرام

اکثریت قریب به اتفاق فالوورهای قابل خرید، ربات ها یا حساب های غیرفعال هستند. در اینجا نحوه کار آن آمده است:

خرید فالوورهای جعلی در اینستاگرام در حال حاضر بسیار سخت تر از چند سال پیش است. چرا؟ اینستاگرام حساب‌هایی را که شرایط خدمات آنها را نقض می‌کنند مسدود کرده است. برای خرید فالوور اینستاگرام در حال حاضر، باید شخصی را بشناسید که می تواند شما را با فروشنده ای که در واقع ربات ها را تحویل می دهد در تماس قرار دهد (فالوورها).

 

اما وقتی برای فالوورهای جدید پول پرداخت می کنید چه اتفاقی می افتد؟ با فرض قانونی بودن این کار، از چند دقیقه تا چند روز منتظر خواهید بود تا فالوورهای شما وارد شوند. اینستاگرام که متوجه می شود یک اتفاق عجیب در حال رخ دادن است، هنگامی که دنبال کنندگان خودکار جدید خود را دارید، انتظار زیادی نداشته باشید. این فالوورها برای معیارهای تعامل شما کاری انجام نمی دهند.

 

هنگامی که شما فالوور اینستاگرام را خریداری می کنید، به تنهایی مبلغی را پرداخت می کنید. و چیز دیگری تضمین نمی شود.

 

ربات های اینستاگرام

ربات های اینستاگرام همه جا هستند، احتمالاً تا به حال به تنهایی با چندین مورد از آنها برخورد کرده اید. شرکت‌هایی وجود دارند که فرآیند ایجاد ربات‌ها را آنقدر خودکار کرده‌اند که می‌توانند آن‌ها را به عنوان دنبال‌کننده بفروشند. در برخی موارد، ربات‌ها حتی ممکن است هویت یک شخص واقعی را با استفاده از تصاویر و نام‌های دزدیده شده داشته باشند.

 

بسته به خدمات، این حساب‌های ساختگی ممکن است حتی ارگانیک به نظر برسند زیرا که برای اشتراک‌گذاری و لایک کردن محتوا به صورت خودکار اجرا عمل می کنند. برخی حتی می توانند برای تولید محتوا برنامه ریزی شوند. با این حال، از آنجایی که آنها افراد واقعی نیستند، تعاملی که ایجاد می کنند تأثیر کمی خواهد داشت.

 

بدون دنبال‌کنندگان واقعی که با محتوای شما درگیر شوند، پست‌های شما اساساً از همه به جز مخاطبان غیر واقعی پنهان می‌ شوند. به علاوه، فالوورهای ربات شما در زندگی واقعی درباره برند شما با دوستان یا خانواده صحبت نمی‌کنند، چون آنها در زندگی واقعی وجود ندارند!!

 

حساب های غیر فعال

با این حال، همه دنبال کنندگان جعلی ربات نیستند. برخی از شرکت ها فالوورهایی را با حساب های واقعی می فروشند.

 

در این شرایط، حساب‌ها به این دلیل ایجاد می‌شوند که توسط کاربرانی مدیریت می‌شوند که تنها هدفشان فالو شدن در ازای آن است. و در حالی که این فالوورها ممکن است تعامل زودهنگام خود را نشان دهند، در نهایت زمانی که حساب‌هایشان غیرفعال می‌شود، به معیارهای عملکرد حساب اینستاگرام شما تبدیل می‌شوند.

 

از این گذشته، اگر حساب کاربری آنها صرفاً با هدف انجام درخواست‌های حمایت مالی ایجاد شده باشد، شخص حقیقی پشت حساب دلیل کمی برای تمرکز بر روی فید خبری، تعامل با محتوا یا خرید کالاها و خدماتی که تبلیغ می‌شود، دارد. بدون این تعامل، تعداد فالوورهای شما  افزایش نمی یابد.

 

حساب های جمعیتی

علاوه بر خرید مستقیم فالوورها، همچنین می‌توانید خدماتی را برای دنبال کردن حساب‌های دیگر از طرف خود بر اساس اولویت‌های خود (مکان، استفاده از هشتگ، نوع حساب و جنسیت) انجام دهید. در حالت ایده‌ آل، آن حساب‌هایی که دنبال می‌شوند، شما را دنبال خواهند کرد.

 

با این گزینه، فالوورهای شما به احتمال زیاد افراد واقعی هستند، اما تعاملی هنوز وجود ندارد. از آنجایی که حتی نمی توانید تضمین کنید که این حساب ها شما را دنبال خواهند کرد، این یک سرمایه گذاری پرخطر است. اکثر حساب‌ ها شما را دنبال نمی‌کنند، و حتی اگر دنبال کنند، احتمالاً دنبال‌کنندگان بلندمدت، وفادار یا فعال نخواهند بود.

 

آیا باید فالوور اینستاگرام بخرید؟

خرید فالوور اینستاگرام ایده خوبی نیست. فالوورهای خریداری شده احتمالاً ربات‌ها یا حساب‌های غیرفعال هستند، بنابراین با پست‌ های شما درگیر نمی‌ شوند. این بدان معناست که پست‌ های شما در صفحه اکسپلور اینستاگرام یا صفحه جستجو  و یا فید مخاطبان واقعی نمایش داده نمی‌شوند.

 

به معنای واقعی شما تعامل زودهنگامی خواهید داشت که با گذشت زمان کاهش می یابد.

فالوورهای خریداری شده اینستاگرام نیز هیچ ارزش بلندمدتی برای محتوای پروفایل شما ندارند. فالوورهایی که می‌ خرید ممکن است در ابتدا بازدید، لایک و کامنت به شما بدهند، اما توجهی که اکنون به پیج شما دارند، بعداً کم خواهد شد.

 

و وقتی که 1000 فالوور غیر فعال داشته باشید، آیا برایتان فایده ای دارد؟ تعامل یکی از فاکتورهای نشان دادن پست به مخاطبین برای الگوریتم های اینستاگرام است و بدون لایک یا نظر، پست شما ارزشی ندارد و در صفحه چستجو نمایش داده نمی شود.

 

فالوورهای جعلی (فیک) می توانند به اعتبار شما آسیب بزنند.

 

داشتن فالوورهای زیاد می تواند کاربران را متقاعد کند که شما را به صورت ارگانیک دنبال کنند، ولی این  تضمینی نیست.

خطرات را به خاطر بسپارید، این فالوورها احتمالاً هرگز پستی را لایک نمی‌کنند یا در مورد آن نظری نمی‌دهند، و اگر با تعداد زیادی فالوور جعلی گرفتار شوید، این می‌تواند اعتبار شما را نزد مخاطبان واقعی‌ تان از بین ببرد.

 

کاربران ممکن است متوجه شوند که شما در پست‌های خود مشارکت زیادی ندارید، که می‌تواند آنها را از دنبال کردن شما باز دارد. اگر 10000 فالوور داشته باشید اما در هر پست فقط چهار لایک داشته باشید، زمان زیادی طول نمی کشد تا مردم متوجه شوند که مشکلی وجود دارد.

 

به این موضوع فکر کنید: آیا وقتی می‌بینید که اکثر «مخاطبان وفادار» یک پیج از حساب‌های غیرفعال یا ربات‌ها تشکیل شده‌اند، آیا به دنبال کردن آن حساب ادامه می‌دهید؟ به احتمال زیاد نه.

 

فالوورهای خریداری شده اینستاگرام می توانند معیارهای عملکرد شما را به هم بزنند.

 

اگر درصد بالایی از آن مخاطبان واقعی نباشند، سنجش میزان ارتباط مخاطب هدف شما با برند شما عملا غیر ممکن است. اگر آن ربات‌ها و حساب‌های غیرفعال نسبت را تغییر دهند، چگونه می‌توانید پست‌هایی را بسنجید که با مخاطبان واقعی شما خوب عمل می‌کنند؟

 

اگر نمی‌دانید پست‌های شما چقدر خوب هستند یا مخاطبان واقعی شما چه فکری می‌کنند، هرگز فالوورهای اینستاگرام خود را به مشتریان واقعی تبدیل نخواهید کرد.

 

در نهایت، اگر برای فالوورهای اینستاگرام هزینه می‌کنید، برای فالوورهای واقعی و باکیفیت هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. شما در واقع پول بیهوده پرداخت می کنید، و از آنجایی که الگوریتم های اینستاگرام تا حد زیادی به تعامل وابسته هستند و نه به  فالوور، بنابراین خرید فالوور راه حل بلند مدتی نیست. در واقع، این به هیچ وجه یک راه حل درست نیست!

 

زمان، انرژی و پولی را که برای خرید فالوور فیک می گذارید، را می توانید برای ایجاد روابط واقعی با مخاطبان واقعی بگذارید. اگر محتوای شما جذاب و معتبر باشد، فالوورهای وفادار شما بدون نیاز به رشوه با برند شما ارتباط برقرار می کنند.

 

اینستاگرام فالوورهای جعلی را شناسایی و پاکسازی می کند.

به تازگی اینستاگرام شرایط استفاده از اپلیکشن خود را برای شناسایی و حذف حساب های غیر معتبر از پلتفرم خود را به روز کرده است. اینستاگرام همچنین لایک‌ها، فالو‌ها یا نظرات برنامه‌های شخص ثالث را که برای افزایش مصنوعی مخاطبان حساب‌ها طراحی شده‌اند، حذف می‌کند. با خرید فالوور، دستورالعمل‌های انجمن اینستاگرام را نقض می‌کنید و ممکن است باعث واکنش الگوریتم های اینستاگرام شود.

اینستاگرام به دنبال حفظ تعاملات واقعی در سایت خود، محافظت از حساب ها و تجربیات واقعی است. فعالیت اسپم این ماموریت را نقض می کند و ممکن است عواقبی را به دنبال داشته باشد، بنابراین بهتر است مخاطبان خود را به صورت ارگانیک افزایش دهید.

 

روش های جایگزین برای خرید فالوور اینستاگرام

 

الگوریتم جدید اینستاگرام به تعامل بیشتر از تعداد فالوورها پاداش می‌دهد و محتوایی مشابه پست‌هایی را که کاربران در گذشته با آن‌ها روبه رو شده بودند نمایش می‌دهد. برای افزایش تعامل، اقدامات مختلفی وجود دارد که می توانید روی پلتفرم امتحان کنید تا در مقابل مخاطب ایده آل خود قرار بگیرید.

 

با استفاده از روش های افزایش طبیعی فالوور اینستاگرام؛ چه در حال ساختن برند شخصی یا یک حساب شرکتی باشید، می‌توانید  حدودا به  800 میلیون کاربر ماهانه اینستاگرام دسترسی پیدا کنید و مخاطبان معتبری پیدا کنید.

 

1. حساب خود را عمومی کنید.

ابتدا حساب خود را عمومی کنید تا کاربران بتوانند نمایه و محتوای شما را ببینند. به این ترتیب، هنگامی که محتوای شما در صفحات جستجو کاربران ظاهر می شود، می توانیدبا افزایش طبیعی فالوور اینستاگرام به هدف خود که افزایش تعداد فالوور است دست یابید و بینندگان هدف خود را جذب و خوشحال کنید.

 

با برداشتن تیک گزینه Private Account Box در تنظیمات حریم خصوصی و امنیت می توانید به راحتی حساب خود را عمومی کنید.

 

2. با انتشار محتوای با کیفیت به کاربران دلیلی برای فالو کردن خود بدهید.

 

در مرحله بعد، پست‌های مختلفی را در فید خود منتشر کنید: می‌توانید تصاویر، GIF، حلقه‌ها، ویدئوها، بومرنگ‌ ها، آزمون‌ ها در مورد داستان خود، دستورالعمل‌ ها، محتوای تولید شده توسط کاربر و موارد دیگر ارسال کنید. با استفاده از عکس‌های باکیفیت، نوشتن زیرنویس‌های جذاب، پست کردن مداوم و حفظ یک سبک منحصر به فرد به طور کلی برای متمایز کردن خود از سایر حساب‌ها، اعتماد و هیجان را در میان فالوورهای خود ایجاد کنید. تحقیق خود را در مورد اینکه کدام هشتگ ها سر و صدای زیادی ایجاد می کنند و کدام ها با برند شما همسو هستند، انجام دهید، اگر به درستی انجام شود، هشتگ ها می توانند راهی عالی برای دستیابی به مخاطبان جدید باشند.

 

بسته به شخصیت برند شما، خنده دار بودن یا شوخ بودن در محتوای خود می تواند کمک کند. داشتن آگاهی از نحوه درک نام تجاری شما و روندهای اطراف اینستاگرام، هنگام انتخاب محتوا برای ارسال و نحوه تعامل با جامعه اینستاگرام به شما کمک خواهد کرد.

 

محتوای با کیفیت

برای بدست آوردن فالوور، لازم نیست کمدین باشید. مرتبط بودن و ارائه ارزش به مخاطبان هدف شماره یک است. وقتی به برترین پست‌های اینستاگرام در تمام دوران نگاه می‌کنید، محتوا جذاب و قابل ارتباط است و فالوورها را برای لایک کردن، نظر دادن و اشتراک‌ گذاری این پست‌ها ترغیب می‌کند. به طور مثال پست های khaby را در نظر بگیرید، اگرچه موضوع آن طنز است اما محتوا با وجود ساده بودن، بسیار برای کاربران جذاب است.

 

پست اینستاگرام khaby

لینک منبع عکس

3. ریلز اینستاگرام را امتحان کنید

ریلز اینستاگرام به عنوان افزایش دسترسی به یک پست فراتر از مخاطبانی که حساب را دنبال می کنند، شناخته شده است. این فرصتی را برای محتوای شما فراهم می کند تا افرادی را جذب کند که قبلاً با پست های مشابه شما درگیر هستند.

 

با ضبط یک ویدیوی ساده با استفاده از ریلز  اینستاگرام شروع کنید. چند هشتگ به عنوان اضافه کنید و صدای محبوبی را انتخاب کنید که مردم از گوش دادن به آن لذت ببرند. حتی اگر افزایش فوری در فالوورها مشاهده نکردید، ثابت قدم باشید و مراقب تعداد بازدیدهای Reels خود باشید. این نشان می دهد که چند نفر محتوای شما را تماشا می کنند.

 

ریلز (Reels )

Hickory Lane Home از Reels استفاده می‌کند تا به دنبال‌کنندگانش محتوای مرتبط‌تری را نشان دهد که بیننده را به خود جلب می‌کند. در نتیجه، نظرات مملو از پاسخ‌های مرتبط و سرگرمی است که شما نمی‌توانید از طرفداران خریداری‌شده دریافت کنید.

 

4. از هشتگ ها استفاده کنید.

هشتگ ها مانند معدن طلا برای یافتن مخاطبان جدید هستند. کاربران هشتگ‌ها را دنبال می‌کنند تا درباره موضوعات خاص مورد علاقه خود آپدیت باشند. اگر عمداً از آنها در زیرنویس‌های خود استفاده کنید، شانس زیادی برای نمایش در فیدهای پست افراد دارید که قبلاً محتوای شما را ندیده‌اند.

 

اما شروع به اضافه کردن هشتگ های تصادفی به تمام محتوای خود نکنید. برای اطمینان از اینکه افراد مناسب را هدف قرار می دهید، به یک استراتژی هشتگ نیاز دارید. علاوه بر این، نقطه ایده آل برای هشتگ های اینستاگرام 30 است. این ممکن است زیاد به نظر برسد، اما اگر استراتژی برای نحوه استفاده از آنها دارید، احتمالاً بیش از 30 مورد برای شما مفید خواهد بود.

 

هشتگ در عمل

به عنوان مثال به هشتگ #سگ نگاهی بیندازید. با بیش از یک چهارم میلیون پست، این هشتگ پتانسیل دسترسی به مخاطبان گسترده را دارد.

 

با این حال، این یک ایده عالی است که آن هشتگ را با یک هشتگ کوچکتر مانند #سگ_پا_ کوتاه قرار دهید تا به افرادی که عاشق نژاد خاص سگ شما هستند دسترسی پیدا کنید.

 

5. با سایر کاربران اینستاگرام تعامل داشته باشید.

 

یک قانون سرانگشتی خوب در اینستاگرام، تعامل با سایر کاربران است. اگر پست‌های آنها را دوست دارید؛ نظر دهید، ذخیره کنید یا به اشتراک بگذارید، هر تعاملی برای شما و آنها مهم است. الگوریتم اینستاگرام از تعامل حمایت می کند، به این معنی که هر چه بیشتر تعامل داشته باشید (و هر چه افراد بیشتری با شما تعامل داشته باشند) احتمال بیشتری وجود دارد که محتوای شما در فیدهای پست بیشتر و بیشتر ظاهر شود. این به معنای دیده شدن و رشد بیشتر برای صفحه شما است.

 

مشارکت در عمل

GoSimplified کار بسیار خوبی در پاسخ به نظرات در مورد پست های خود انجام می دهد. این مثال نشان می دهد که نظرات لازم نیست مفصل یا طولانی باشند، اما یک تصدیق ساده برای تعامل عالی می تواند مناسب باشد.

 

نکته حرفه ای: قبل از اینکه زیاده روی کنید، به یاد داشته باشید که اینستاگرام برای این «قانون» محدودیتی دارد. مواردی وجود داشته است که پلتفرم رسانه های اجتماعی کاربران را از درگیر شدن با محتوا در صورتی که در یک ساعت بیش از چند صد پست را دوست داشته باشند و نظر بگذارند، مسدود کرده است.

 

6. از استوری های اینستاگرام استفاده کنید.

 

مخاطبان استوری‌های اینستاگرام صرفاً منتظر و تماشای ویدیوی بعدی هستند که روی صفحه نمایش آنها پخش شود. چیزی که باعث می شود استوری ها حتی بهتر از فید سنتی اینستاگرام برای رشد بهتر شوند، توانایی کاربران برای تعامل با محتوای یک استوری است.

 

نظرسنجی‌ها، آزمون‌ها و پرسش‌ها به‌عنوان آهنربای تعامل هستند؛ هر چه افراد بیشتری با آن عناصر تعامل داشته باشند، اینستاگرام استوری شما را با افراد بیشتری به اشتراک خواهد گذاشت.

 

استوری (Story)

RMW.Home از یک سری داستان برای سنجش سلیقه مخاطبانش در دکوراسیون خانه استفاده می کند. این نه تنها به او کمک می کند تا مخاطبانش را بهتر درک کند، بلکه نظرسنجی ها همچنین به گسترش دامنه داستان و نمایه او به دنبال کنندگان بالقوه کمک می کند.

 

7. تحقیقات بازار انجام دهید

هر یک از جایگزین هایی که در بالا ذکر کردیم، بومی اپلیکیشن اینستاگرام هستند. با این حال، یک استراتژی محکم اینستاگرام با تحقیقات جامع بازار آغاز می شود و هیچ میانبری برای شنیدن مستقیم از مخاطبان در مورد محتوایی که می خواهند ببینند وجود ندارد.

 

تحقیقات بازار

استفانی مورگان، بنیانگذار و مدیرعامل Social Lock، از تحقیقات بازار به عنوان جایگزینی برای خرید فالوور حمایت می‌کند و می‌گوید: «جایگزین خرید فالوور، انجام تحقیقات بازار در مورد اینکه مشتری ایده‌آل شما با چه چیزی طنین‌انداز خواهد شد، سپس آن محتوا را برای جمع‌آوری طبیعی پست کنید.

روش های او برای انجام تحقیقات بازار در اینستاگرام را در تصویر زیر بررسی کنید.

 

 

همیشه راه بهتری برای رشد در اینستاگرام وجود دارد

اینستاگرام چندین سال است که یکی از سریع‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در حال رشد بوده است و به این زودی هیچ نشانه‌ ای از کاهش سرعت آن دیده نمی‌شود. فشار برای ادامه دادن و همراه با جریان رشد رقبا حرکت کردن می‌تواند خرید فالوور را برایتان وسوسه‌انگیز نشان دهد، اما تسلیم این فشار نشوید. بین پیامدهای خود پلتفرم، معیارهای تعامل کمتر، و خطر ارسال هرزنامه به کاربران خوش‌نیت با نظرات ربات، خرید فالوور اینستاگرام ارزش این مشکل را ندارد. جایگزین های موجود در این مقاله می توانند به شما کمک کنند تا مسیری را به سمت رشد فالوور ارگانیک طی کنید که ارزش بیش از 10000 فالوور فیک را داشته باشد. اگر دقیقا نمی دانید که چگونه عمل کنید و پیج اینستاگرام خود را رشد دهید، پیشنهاد بعدی ما به شما استفاده از خدمات مشاوره اینستاگرام است. همچنین اگر تمایل دارید می توانید با بهره مندی از خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی ، مدیریت و رشد پیج خود را به ما بسپارید.

 

 

 

پانا مارکتینگ به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ در ایران ، به شما هم در انجام خدمات بازاریابی دیجیتال و هم برگزاری کارگاه‌های آموزشی کمک می کند تا در مسیری که به آن علاقه مندید رشد و پیشرفت کنید.

میانگین 4.8 از 5 - (18 نفر امتیاز داده‌اند)

این مقاله را به اشتراک بگذارید

با عضویت در خبرنامه ایمیلی از آخرین مقالات و کدهای تخفیف باخبر شو!

میخوای کسب و کار آنلاین
و پر فروش داشته باشی؟

با ما در ارتباط باش، میتونیم کمکت کنیم!

رشد و توسعه کسب و کار آنلاین با پانا مارکتینگ

پانا مارکتینگ در تمامی شهرهای کشور فعالیت دارد اما دفتر اصلی فعلی ما در مشهد می باشد. مطالعه بیشتر

راههای ارتباط با ما

با شما تماس می گیریم!