کلاس حضوری آموزش دیجیتال مارکتینگ در مشهد ( گروهی و خصوصی )

کلاس حضوری آموزش دیجیتال مارکتینگ در مشهد به صورت گروهی و خصوصی

ما مفتخریم که برگزار کننده اولین و بهترین کلاس حضوری آموزش دیجیتال مارکتینگ در مشهد به صورت عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی می باشیم. سرفصلهای آموزش حضوری بازاریابی دیجیتال در مشهد را در همین صفحه می توانید مشاهده نمایید.

شروع این کلاس در فصل بهار از نیمه فروردین ماه، در فصل تابستان از نیمه تیر ماه، در فصل پاییز از نیمه مهر ماه، و در فصل زمستان از نیمه دی ماه برگزار می شود. این کلاس در 12 سرفصل و 16 الی 20 جلسه (طی 2 ماه) برگزار می شود. حضور در جلسه اول رایگان است.

اگر در سایر ماه های سال علاقه‌مند به حضور در کلاس دیجیتال مارکتینگ در مشهد هستید، حتما الان با ما تماس بگیرید. زیرا با توجه به درخواست ها و رسیدن به حد نصاب کلاس ها، در سایر ماه ها نیز کلاس حضوری خواهیم داشت.

در هر هفته شما 2 جلسه حضوری دارید که تمرکز بیشتر جلسات بر تمرین گروهی است. زیرا آموزش ها به صورت ویدئویی به شما داده می شوند و ویدئوهای آموزشی هر جلسه را باید قبل از شروع کلاس حضوری ببنید.

همچنین اگر مایل به شرکت در کلاس های گروهی نیستید، می توانید در کلاس خصوصی دیجیتال مارکتینگ مشهد شرکت کنید.

 

سرفصل های کلاس حضوری آموزش دیجیتال مارکتینگ در مشهد

سرفصل های آموزشی دقیقا همان مباحثی است که در آموزش دیجیتال مارکتینگ گفته شده‌اند. در این کلاس به آموزش سئو، طراحی سایت، تولید محتوا، گوگل آنالیتیکس، تبلیغات و تبلیغ نویسی، بازاریابی ایمیلی، کمپین های فروش، بازاریابی و مدیریت شبکه های اجتماعی، و سایر مباحث دیجیتال مارکتینگ می پردازیم. تمامی مباحث در این جلسات به شما کامل آموزش داده خواهد شد و هیچ چیزی بر شما پوشیده نخواهد ماند.

سرفصل های دوره دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی

پیشنیاز آموزش دیجیتال مارکتینگ مشهد

آموزش دیجیتال مارکتینگ مشهد نیاز به هیچگونه پیشنیازی ندارد و در واقع همه آموزش ها از صفر تا صد به شما گفته می شود. تنها کافی است که بتوانید بخوبی با کامپیوتر کار کنید و حداقل دانش ابتدایی نسبت به اینترنت را دارا باشید.

 

 

محل برگزاری کلاس آموزش دیجیتال مارکتینگ مشهد

محل برگزاری کلاس ها به نسبت میزان استقبال و تعداد ثبت نام دانشجویان در هر فصل متفاوت است. از آنجایی که در حال حاضر امکان برگزاری کلاس ها در خود مجموعه پانا مارتینگ مقدور نیست (به دلیل عدم ظرفیت کافی و سیستم مورد نیاز)، کلاسهای حضوری در آموزشگاه های طرف قرارداد ما برگزار می شود. برای کسب اطلاع از محل برگزاری کلاس در فصل جاری و رزرو و پیش ثبت نام، با ما تماس حاصل فرمایید.

 

هزینه  و قیمت کلاس آموزش حضوری دیجیتال مارکتینگ مشهد (کلاس گروهی)

هزینه کلاس حضوری در حال حاضر مبلغ 3/000/000 تومان می باشد (پرداخت به صورت یکجا) و در صورت تمایل به پرداخت مرحله‌ای، می توانید آن را حداکثر در 3 مرحله پرداخت نمایید. حضور در جلسه اول رایگان است و نیاز به پرداخت هزینه ندارید. بعد از آن در صورت تمایل می توانید می توانید پرداخت را به صورت online و یکجا پرداخت کنید تا مشمول تخفیف ویژه شوید و یا به صورت اقساطی اقدام به پرداخت نمایید.

 

 

 

بهترین کلاس دیجیتال مارکتینگ در مشهد

در اینجا به چند دلیل که چرا این کلاس بهترین کلاس دیجیتال مارکتینگ در مشهد می باشد اشاره می کنیم:

 1. آموزش ها جامع و کامل است.
 2. امکان اعطای مدرک وجود دارد.
 3. آموزش ها عملی و پروژه محور است.
 4. پشتیبانی حضوری و online و دریافت راهنمایی از مدرس.
 5. همراهی با دانشجویان در اولین پروژه آنها
 6. امکان همکاری با بهترین های کلاس حضوری آموزش دیجیتال مارکتینگ در مشهد.

 

 

کلاس حضوری آموزش دیجیتال مارکتینگ مشهد

چه در بازاریابی دیجیتال تازه کار باشید و چه به دنبال کسب مهارت های جدید برای پیشرفت حرفه بازاریابی خود هستید، بهترین روش ها را برای این کانال online حیاتی و با رشد سریع یاد خواهید گرفت. این برنامه پایه های این رشته و همچنین رشته های تخصصی بازاریابی موتورهای جستجو و بازاریابی شبکه های اجتماعی را پوشش می دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه نقش های تخصصی، رهبری و مدیریت را پر کنید و از بازاریابی دیجیتال برای دستیابی به بازگشت سرمایه قابل اندازه گیری (ROI) استفاده کنید. همه مباحث کاملا عملی، کاربردی و پروژه محور به شما گفته خواهند شد.

در کلاس حضوری دیجیتال مارکتینگ مشهد، مفاهیم اصلی مرتبط با بازاریابی محصولات و خدمات از طریق فناوری های دیجیتال را بررسی خواهید کرد. شما در مورد مدل push-pull بازاریابی و انواع مدل های کسب و کار online که در عمل استفاده می شوند، آشنا خواهید شد. شما یاد خواهید گرفت که مسائل استراتژیک، تکنیک ها و فرآیندهای مرتبط با بازاریابی online را تجزیه و تحلیل کنید و توصیه هایی برای بهبود بازاریابی دیجیتال ارائه دهید.

 

 

بعد این کلاس قادر خواهند بود تا:

 • فرصت ها، چالش ها و ریسک های مرتبط با بازاریابی دیجیتال را تجزیه و تحلیل کنید.
 • درباره رفتار خریدار online و نحوه تعامل و پاسخگویی به مشتریان online و بازارهای هدف، برنامه ریزی کنید.
 • قدرت جوامع online و نحوه استفاده موثر از آنها را تجزیه و تحلیل کنید.
 • کاوش و ارزیابی فناوری‌ها، تکنیک‌ها و فرآیندهای کلیدی موجود برای جذب و حفظ مشتریان و بازارها از محیط online .
 • استراتژی های بازاریابی online را با استراتژی های آفلاین ادغام کنید.
 • استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال را برنامه‌ریزی کنید و تکنیک‌های اجرایی مناسب و معیارهای عملکرد را توصیه کنید.
 • مشکلات و موانع فروش online را شناسایی و رفع کنید تا کسب و کار online خود را رونق دهید.
 • به عنوان یک دیجیتال مارکتر مشغول کار شوید.

 

 

کلاس خصوصی دیجیتال مارکتینگ در مشهد

کلاس خصوصی دیجیتال مارکتینگ در مشهد در 30 جلسه ارائه می شود و بعد از این جلسات قادر خواهد بود تا به عنوان یک دیجیتال مارکتر وارد بازار کار شوید. پرداخت هزینه جلسات می تواند به صورت مرحله‌ای و هفتگی پرداخت شود. هزینه هر جلسه مبلغ 300.000 تومان می باشد.

 

چرا کلاس خصوصی دیجیتال مارکتینگ در مشهد؟

از آنجایی که این مباحث فنی است، یادگیری آن به صورت ویدئویی و مجازی سخت است. به همین جهت بهترین راهکار حضور در کلاس خصوصی دیجیتال مارکتینگ در مشهد است.

 1. یادگیری سریع تر  و بهتر مطالب
 2. تمرکز استاد بر روی یک دانشجو
 3. آموزش پروژه محور و تمرین محور
 4. یادگیری مطالب بر اساس نیاز
 5. پرداخت به ازای تعداد جلسات حضور یافته
 6. آموزش در محل خودتان و عدم نیاز به رفت و آمد
 7. امکان آموزش ویدئو کنفرانسی از راه دور
 8. امکان همکاری با ما در پروژه ها

 

 

نحوه رزرو و ثبت نام کلاس خصوصی دیجیتال مارکتینگ در مشهد

برای رزرو و ثبت نام می توانید با ما تماس حاصل فرمایید و پرداخت را به صورت حضوری و بعد از تمام جلسه اول و در صورت تمایل به ادامه آموزش ها انجام دهید. و یا می توانید در همین صفحه روی گزینه خرید کلاس کلیک کرده و سپس بعد از هدایت شدن به صفحه سبد خرید، تعداد جلسات را تعیین نموده و پرداخت را انجام دهید. توجه فرمایید که حداقل تعداد جلسات باید روی عدد 3 جلسه باشد. نحوه برگزاری کلاس می تواند هم به صورت ویدئو کنفرانس زنده باشد و یا به صورت حضوری در محل شما. این کاملا به انتخاب شما بستگی دارد.

 

 

اهمیت نقش استاد دیجیتال مارکتینگ

با گرفتن یک معلم خصوصی، افراد می توانند رویکرد عملی و شخصی تری را در بازاریابی دیجیتال تجربه کنند. یک استاد دیجیتال مارکتینگ می‌تواند یک برنامه درسی شخصی بر اساس مواد درسی شما طراحی کند که برای رفع نیازهای شما سفارشی شده است.

یکی دیگر از مزایای کلاس خصوصی دیجیتال مارکتینگ مشهد، رویکرد فردی به هر درس است. هر دانشجویی در مورد بازاریابی دیجیتال به روشی متفاوت می آموزد، اما یک مربی مطمئن می تواند به شما کمک کند تا به روشی که برای سبک یادگیری خاص شما بهترین است، یاد بگیرید.

یک معلم خصوصی می‌تواند برنامه‌های درسی را برای برآورده سازی نیازهای شما آماده‌کند و به شما کمک کند با سرعتی که راحت هستید کار کنید. به جای اینکه نگران همسالان خود باشید و با همکلاسی های خود همگام باشید، با یک معلم خصوصی کار کنید تا محیط آموزشی آرام تر و مناسب تر داشته باشید. این رویکرد به می تواند به شما کمک کند احساس ارتباط و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

 

 

فرصت های شغلی

شما بعد از اتمام این آموزشها می توانید به عنوان یک دیجیتال مارکتر و بازاریاب اینترنتی در آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد ما و یا سایر مجموعه‌ها مشغول به فعالیت شوید. حتی با توجه به این که کلاس حضوری آموزش دیجیتال مارکتینگ در مشهد دارای زیرمجموعه های متفاوت و متنوع است، می توانید به عنوان یک طراح سایت، متخصص سئو، بازاریاب شبکه اجتماعی و یا حتی کارشناس تولید محتوا وارد بازارکار شوید.

 

سوالات متداول کلاس خصوصی دیجیتال مارکتینگ مشهد

 

هر جلسه چند ساعت است؟

مدت هر جلسه 90 دقیقه است.

 

کل تعداد جلسات چقدر است؟

حدودا 30 جلسه است.

 

چگونه برای کلاس خصوصی آموزش دیجیتال مارکتینگ در مشهد کد تخفیف بگیرم؟

2 راه دارید. راه اول اینکه شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید مخصوصا در مناسبت های خاص ما کدهای تخفیف ویژه داریم. راه دوم ممتاز بودن در کلاس است. به این صورت که هزینه جلسات به نسبت پیشرفت و علاقه دانشجو به درس و انجام صحیح و دقیق تمرینات، کاهش می یابد. مثلا به این صورت که اگر 6 جلسه اول جلسه‌ای 300.000 تومان پرداخته اید، برای 6 جلسه بعد در صورت تایید استاد، جلسه‌ای 290.000 تومان می پردازید و فرضا برای 6 جلسه بعد، جلسه‌ای 280.000 تومان و به همین ترتیب تا آخر.

 

چند جلسه در هفته کلاس خصوصی دیجیتال مارکتینگ در مشهد برگزار می شود؟

می توانید در هفته  2 یا 3 جلسه حضور یابید. پیشنهاد ما هفته‌ای 2جلسه می باشد.

طول کلاس چه مدت زمان می برد؟

با احتساب هفته‌ای 2 جلسه و جمعا 30 جلسه، طول کلاس حدودا 3.5 ماه خواهد بود.

با احتساب هفته‌ای 3 جلسه و جمعا 30 جلسه، طول کلاس حدودا 2.5 ماه خواهد بود.

میانگین 4.9 از 5 - (127 نفر امتیاز داده‌اند)
ثبت نام کن و جلسه اول رو مجانی بیا!