مشاوره سئو سایت به صورت کاملا تخصصی

مشاوره تخصصی سئو سایت

پانا مارکتینگ با ارائه راه حل های صحیح در مشاوره تخصصی سئو سایت به شما کمک می کند تا وب سایت خود را در صدر نتایج گوگل و بینگ قرار دهید!

 

مشاور سئو چه کاری انجام می دهد؟

ساده است. یک مشاور سئو با تیم شما برای ارائه استراتژی و ایده های سئو کار می کند. ما همچنین می توانیم در صورت نیاز به اجرای کار SEO کمک کنیم. یک مشاور متخصص سئو با تیم داخلی شما همکاری می کند تا یک طرح ایجاد کند و توسعه دهنده تیم شما باشد. هدف این است که کلمات کلیدی خود را به نتایج بالای موتورهای جستجو برسانید و ترافیک و تبدیل های ارگانیک بیشتری را کسب کنید. اگر یک مشاور سئو کار خود را انجام دهد، باید بازدهی مثبت سرمایه خود را در سئو بسیار بیشتر از آنچه از طریق سایر کانال های تبلیغات online دریافت می کنید، مشاهده کنید.

 

 

خدمات مشاوره تخصصی سئو ما شامل چه مواردی است؟

خدمات مشاوره سئو ما شامل همه چیزهایی است که برای به دست آوردن درک بهتر از جایی که در نتایج جستجو قرار دارید، به کجا می توانید بروید و چگونه می توانید به آنجا برسید، نیاز دارید. هر وب سایت متفاوت است. بنابراین هر طرح سئو نیز متفاوت است. در زیر لیستی از مواردی که مشاوره سئو ما می تواند بسته به اهداف شما ارائه شود، آورده شده است.

 

1. آنالیز دقیق سئو

متخصصان سئو پانا مارکتینگ، وب سایت شما را عمیقاً بررسی می‌کنند تا فرصت‌ها و زمینه‌های بهینه‌سازی موتور جستجو را پیدا کنند. آنالیز و تحلیل سئو سایت ما تمام جنبه های بهترین موارد برای سئو را پوشش می دهد، از جمله بهینه سازی درون صفحه، محتوا، بهینه سازی خارج از سایت، نشانه گذاری HTML، بک لینک ها، ساختار سایت و موارد دیگر. ما با طرحی برای بهینه‌سازی تگ‌های عنوان، توضیحات متا، اصلاح 404 ها، لینک‌های شکسته و افزایش رنک سایت شما در رتبه‌بندی بالاتر به سراغ شما خواهیم آمد!

 

2. کلیدواژه تحقیق و برنامه ریزی

برای ایجاد طرحی برای دستیابی به رتبه های برتر و ایجاد ترافیک بیشتر در موتورهای جستجو، مشاوران سئو ما تحقیقات عمیقی در مورد کلمات کلیدی شما انجام می دهند تا تعیین کنند که کدام کلمات کلیدی برای هدف قرار دادن منطقی تر هستند. تجربه گذشته ما، کار با مشاغل در صنایع مشابه یا با طرح‌بندی سایت‌های مرتبط، به ما امکان می‌دهد تا موارد در عمل اثبات شده را ارائه کنیم و این ما را به یک مشاور برجسته تبدیل کرده است.

 

3. نقشه راه برای موفقیت در سئو

پس از ارائه تحلیل سایت، تیم ما طرحی را برای بهبود ترسیم می‌کند. با شروع از آنچه که بیشترین تأثیر را در کوتاه‌ترین زمان خواهد داشت. نقشه راه ما اهداف شما و رتبه بندی کلمات کلیدی فعلی را در نظر می گیرد و شامل پروژه های سئو کوتاه مدت و بلند مدت می شود.

 

4. راهنمای پیاده سازی سئو

تیم ما سال‌ها تجربه نه تنها در توسعه استراتژی‌های سئوی موثر بلکه در پیاده‌سازی آن‌ها بر روی پلتفرم‌های مختلف دارد. به‌عنوان بخشی از خدمات مشاوره سئو، تیم ما با شما در اتخاذ بهترین شیوه‌ها برای پیاده‌سازی، توسعه راهنماها و منابع برای آموزش بقیه تیم‌تان، و ارائه پیشنهادهایی در مورد اینکه چرا باید آنها را در نظر بگیرید، کار خواهد کرد. ما همچنین تغییرات ایجاد شده را بررسی می‌کنیم، نشانه‌گذاری HTML را بررسی می‌کنیم، به توسعه محتوای آموزنده معتبر و نظارت بر نتایج کمپین SEO شما کمک می‌کنیم. هدف ما این است که تیم بازاریابی شما را توانمند کنیم تا هنگام افزودن هر چیز جدید به سایت شما، بهترین شیوه های سئو را در نظر بگیرند. ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات در مورد هر موضوعی از SEO فنی گرفته تا راه‌های افزایش نرخ تبدیل شما هستیم.

 

5. تجزیه و تحلیل سئوی رقبا

اگر سئو برای شما مهم است، به احتمال زیاد برای رقبای شما نیز مهم است. مشاوران سئو ما عمیقاً در مورد آنچه که رقبای برتر شما با سئو به خوبی انجام می‌دهند، کارهایی که انجام نمی‌دهند و اینکه چگونه این اطلاعات را برای سایت خود به بهترین نحو انجام می‌دهند، بررسی خواهند کرد. ما به بهترین تاکتیک‌های بهینه‌سازی داخل صفحه، کلمات کلیدی مورد نظر، استراتژی محتوای سایت و استراتژی بک لینک نگاه خواهیم کرد. از طریق تحقیقات ما، هدف ما مهندسی معکوس کاری است که رقبای شما انجام می‌دهند و فرصت‌هایی را برای رتبه‌بندی سایت شما بالاتر از آنها کشف خواهیم کرد. از کارهای عملی برای تقویت حضور online شما تا استراتژی های پیشرفته تر مانند کلمات کلیدی مترادف (LSI)، گزارش ما نحوه رشد کسب و کار online شما را بهبود می دهد.

 

6. بررسی و مشاوره بک لینک ها

یک نمایه بک لینک می تواند یک سایت را رشد دهد یا خراب کند. با استفاده از ابزارهای مختلف، پروفایل بک لینک شما را تجزیه و تحلیل می کنیم تا مشخص کنیم که آیا به رتبه بندی شما کمک می کند یا آسیب می رساند. سپس ما طرحی را برای اصلاح، بهبود و ایجاد پیوندهای موجود شما برای کمک به بهینه سازی موتور جستجو ایجاد خواهیم کرد. ما همچنین این سرویس را بر اساس نظارت مستمر ارائه می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا نمایه بک لینک شما را در وضعیت خوبی نگه داریم. زیرا Google الگوریتم خود را بروزرسانی می‌کند و تغییراتی را در نحوه تأثیر پروفایل بک لینک شما بر رتبه‌بندی شما ایجاد می‌کند.

 

 

 

مشاوره طراحی مجدد وب سایت

اگر قصد دارید سایت خود را دوباره طراحی کنید، به مشاوره سئو نیاز دارید. طراحی مجدد بسیار فراتر از طراحی بصری است و فرصتی عالی برای ایجاد بهترین شیوه های سئو است. اگر کسب‌وکار شما درگیر طراحی مجدد است یا در نظر دارد، مشاوران سئو ما بازخورد طراحی بصری، توصیه‌های تبدیل مشتری، بررسی ساختار سایت شما، بررسی محتوا، ارائه بهینه‌سازی اساسی در صفحه و شناسایی همه تغییر مسیرهایی را که برای حفظ تجربه کاربر نیاز دارید، ارائه می‌کنند. یک مشاوره سئو در طول طراحی مجدد می تواند از اشتباهات فاجعه بار سئو مخصوصا در لینک سازی ها جلوگیری کند. هدف ما ایجاد یک حضور online خوب برای کسب و کار شما است.

 

 

اهمیت مشاوره تخصصی سئو سایت در طراحی مجدد وب سایت

مشاوران سئو در طول طراحی مجدد وب سایت ضروری هستند! در بسیاری از  تغییرات ساختاری و تصمیماتی که باید گرفته شود، مشاور سئوی شما نیز باید در هر مرحله حضور داشته باشد و مطمئن شود که تصمیمات برای تلاش های سئو شما نیز بهترین هستند. هنگامی که این تصمیمات کنترل نمی شوند، اغلب طراحان، توسعه دهندگان و سایر اعضای تیم طراحی مجدد عناصر حیاتی SEO را نادیده می گیرند. به یاد داشته باشید، هر قطعه کد و محتوا بر رتبه بندی شما تأثیر می گذارد، بنابراین هر تصمیمی نیاز به چراغ سبز سئو دارد. ما همچنین فرآیند تغییر مسیر 301 را مدیریت خواهیم کرد، اگر نمی‌خواهید رتبه‌بندی شما پس از راه‌اندازی افت شدیدی داشته باشد، این کاملاً ضروری است.

 

 

 

مشاوره سئو سایت فروشگاهی

ما متخصصان سئوی فروشگاهی هستیم. ما چندین سال است که وب‌سایت‌های فروشگاهی را بهینه می‌کنیم و تجربه بیشتری نسبت به سایر شرکت‌های سئو در این صنعت داریم. مشاوره سئو سایت یک سرویس ارزشمند است. بهتر است که شما قبل از سفارش طراحی سایت فروشگاهی ، حداقل یک جلسه مشاوره سئو داشته باشید. زیرا ما می توانیم استراتژی را هدایت کنیم و با تیم بازاریابی شما نیز همکاری کنیم تا آنها را در مسیر درست سوق دهیم. ما با توسعه دهندگان، نویسندگان محتوا، طراحان و موارد دیگر شما مشورت خواهیم کرد تا مطمئن شویم هر اقدامی که انجام می دهید درست است. ما به شرکت شما کمک می‌کنیم تا از زمان و تلاشی که هر روز برای بازاریابی online شما صرف می‌شود، بهترین استفاده را ببرد.

وب‌سایت‌های فروشگاهی چالش‌های منحصربه‌فردی را ارائه می‌کنند که ما به خوبی برای مقابله با آن‌ها مجهز شده‌ایم. از بهینه سازی هزاران محصول تا نمایه سازی بیش از چندین هزار صفحه، اسرار بهینه سازی پویا، بهینه سازی درون سایتی، ساخت لینک و موارد دیگر را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

 

گزارش ماهانه دقیق، یکی از مهمترین فاکتورهای ماست

یک کمپین موفق سئو، ارزیابی نتایج و تطبیق برنامه‌ها با گرایش‌های جدید سئو، به‌روزرسانی‌های الگوریتم گوگل و فرصت‌های جدید است. برای کمک به اینکه ببینید چگونه داده‌هایتان به نتایج تبدیل می‌شوند، گزارشی ماهانه از معیارهای عملکرد کلیدی‌تان، کارهایی که برای شما انجام داده‌ایم، مشاهدات ما و برنامه جلسات بعد دریافت خواهید کرد. شفافیت بخش بزرگی از خدمات مشاوره سئو ما است. هدف ما این است که به شما درک درستی از اینکه کجا هستید، چه کاری انجام می‌دهیم و برنامه‌های بعدی برای انجام آن چیست، ارائه دهیم. پس از دریافت گزارش، مشاوران سئوی ما با شما جلسه‌ای را برای بررسی گزارش و برنامه های ماه بعد برگزار می کنند.

 

 

مشاوره تخصصی سئو سایت پانا مارکتینگ

پس از امضای قرارداد سئو با پانا مارکتینگ، با تیمی که با آن کار خواهید کرد آشنا خواهید شد. معمولاً تیمی متشکل از 2 تا 5 متخصص در پروژه خود خواهید داشت. این اعضای تیم شامل یک استراتژیست اصلی سئو، متخصصان سئو، یک مدیر حساب، توسعه‌دهنده فرانت‌اند، توسعه‌دهنده بک‌اند و دیگران در صورت نیاز هستند. در طول تماس اولیه خود، ما بیشتر در مورد کسب و کار شما خواهیم آموخت، و شما نیز بیشتر در مورد فرآیند ما، آشنا می شوید.

ما تعیین خواهیم کرد که چه چیزی بیشتر مهم است، کجا به کمک نیاز دارید و کجا می توانیم بیشترین تأثیر را داشته باشیم. در طول جلسات با هم صحبت خواهیم کرد و همیشه در مورد ضرب الاجل ها و موارد قابل تحویل در ارتباط هستیم. ما تمام کارهایمان را دنبال می کنیم و در پایان هر ماه در یک گزارش دقیق سئو در اختیار شما قرار می دهیم. سپس برای بررسی گزارش و برنامه ریزی برای ماه آینده در صورت نیاز،با تیم شما جلسه خواهیم گذاشت. هدف این است که هر دو تیم بر روی وظایف سئو تمرکز کنند که وب سایت شما را در سریع ترین زمان ممکن به سمت اهداف بازاریابی جستجوی شما سوق دهد.

 

 

 

سوالات متداول مشاوره سئو

 

هزینه همکاری با پانا مارکتینگ به عنوان مشاوره تخصصی سئو سایت چقدر است؟

هزینه همکاری با پانا مارکتینگ به عنوان مشاور سئو بسته به نیاز شما متفاوت است. ما بر اساس تعداد ساعات مورد نیاز در تخمین می زنیم. نرخ ساعتی بین 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان در ساعت متغیر است. برای درک کامل اهداف شما، ما با شما درباره جزییات بیزنس شما صحبت می کنیم. وب سایت شما را بررسی می کنیم، تیم داخلی شما را ملاقات می کنیم، و پیشنهاداتی ارائه می دهیم که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت داشته باشد. می توانید با شماره 09017600858 از طریق تماس و یا پیام در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید.

 

چه زمانی نتایج حاصل از مشاوره تخصصی سئو سایت را مشاهده خواهم کرد؟

کسب نتایج از تلاش‌های سئو می‌تواند به عوامل مختلفی از جمله جریمه‌هایی که ممکن است در گذشته متحمل شده‌اید، رقابت در صنعت، سن دامنه و رتبه‌بندی فعلی سایت شما بستگی داشته باشد. با این حال، با بهبود رتبه شما، دید کلی برند شما نیز بهبود می یابد. هدف سئو به دست آوردن رتبه بندی صفحه 1 برای کلمات کلیدی شماست. در این بین، رسیدن به نقاط عطفی مانند بالا رفتن از صفحه 7 به صفحه 4، نشانگر موثر واقع شدن تاکتیک های ماست. همه مشتریان ما در درازمدت نیز به این تاکتیک های SEO پایبند هستند و تلاش های سئوی خود را برای حفظ رتبه های برتر خود حفظ می کنند.

 

آیا طرح سئوی خود را در سایت ما پیاده سازی خواهید کرد؟

با خدمات مشاوره سئو خود می توانیم به اجرا و نظارت بر موفقیت کمک کنیم. اگر به دنبال انجام بهینه سازی توسط تیم ما هستید، کافی است تا به خدمات سئو ما رجوع کنید.

میانگین 4.9 از 5 - (53 نفر امتیاز داده‌اند)

ویژگی های پانا مارکتینگ

تیم حرفه ای و مجرب

کیفیت بالای خدمات

قیمت مناسب

پشتیبانی ویژه

نمونه کارها

سایر خدمات ما

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش می توانید از طریق تماس تلفنی، پیام در واتساپ و یا تکمیل فرم زیر اقدام فرمایید.

سوالات متداول

راه های ارتباطی مشتریان با پانا مارکتینگ چگونه است؟

شما میتوانید از طریق تلفن تماس 09017600858 و یا واتساپ و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

چگونه از کیفیت کار اطمینان حاصل کنم؟

شما می توانید با مراجعه به همین صفحه و یا صفحه مشاهده نمونه کارها، از کیفیت بالای کار ما اطمینان حاصل کنید.

آخرین مقالات

کسب و کار خودتو به ما بسپار!

راههای ارتباط با ما

با شما تماس می گیریم!