سفارش خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی محصول در مشهد به صورت حرفه ای

عکاسی محصول در مشهد و سفارش خدمات عکاسی تبلیغاتی و صنعتی حرفه ای محصولات در مشهد با بهترین قیمت و کیفیت

خدمات عکاسی محصول حرفه ای مشهد

با سفارش خدمات عکاسی محصول صنعتی و تبلیغاتی حرفه ای در مشهد، عکاسان ما عکس های تبلیغاتی مورد نیاز شما را در محل شما عکس برداری می کنند. تیم ما با تجهیزات کامل آماده خدمت رسانی به تمام همشهریان عزیز مشهدی از تمام اصناف است.

 

 

خدمات عکاسی محصولات در مشهد

یکی از رشته های عکاسی تبلیغاتی مشهد، خدمات عکاسی محصولات است که باعث میشود مردم توسط بیلبوردها، بسته‌بندی ها و غیره جذب آن محصول یا خدمت شوند. در این مرحله، ترغیب مردم و مشتریان وظیفه عکاسان حرفه ای است.

این نوع عکاسی به آسانی گرفتن یک عکس یادگاری نیست! و به دانش و مهارت ویژه‌ای مانند فضا سازی، نورپردازی، کادربندی و … نیاز دارد. عکاسی محصول حرفه ای در مشهد از خدمات و محصولات شما باعث باکیفیت تر نشان دادن محصول می‌شود. همچنین می‌تواند مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند. و صد در صد در برندینگ، بازاریابی و فروش تاثیر بسزایی خواهد داشت. همینطور با ایجاد حس خوب و انگیزه برای خرید باعث افزایش اعتماد مشتریان می‌شود.

 

خدمات عکاسی محصول مشهد چیست؟

عکاسی از محصول نوعی عکاسی تجاری است که در زیر شاخه‌های تبلیغات، بازاریابی و فروش جای می‌گیرد. این عکس ها متعلق به بیزینس‌های مختلف هستند که در فضاهای مختلفی مثل بیلبوردها، بروشورها، تبلیغات تلویزیونی، سایت ها و … به نمایش گذاشته می‌شوند. (اگربیلبورد جذاب می‌خواهید، خدمات طراحی بیلبورد مشهد ما را نیز در نظر بگیرید.)

این نوع عکاسی دارای روش های مختلفی است که در ادامه با آنها آشنا میشویم. زیر مجموعه عکاسی از محصولات موارد زیر هستند:

1. عکاسی تبلیغاتی
2. عکاسی صنعتی
3. عکاسی تبلیغاتی صنعتی

 

1. عکاسی تبلیغاتی مشهد

در قدیم عکس هایی جذاب از خوراکی یا پوشاک در مجله ها و ژورنال ها عکس های تبلیغاتی به حساب می آمدند. امروزه صنعت عکاسی تبلیغاتی به فضای مجازی انتقال پیدا کرده است . اگر برندی دارای ژورنال هم باشد از عکس های صنعتی محصولات خود حتما در وب سایتش استفاده خواهد کرد.

 

2. عکاسی صنعتی مشهد

تمرکز اصلی در عکاسی صنعتی مشهد نشان دادن ویژگی ها و جزئیات محصول یا همان صنعت است و کالا باید در زوایای مختلف به نمایش گذاشته شود. پس لوکیشنی که برای عکاسی در نظر گرفته می‌شود باید کاملا ساده و مینیمال طراحی شود تا تمرکز روی محصول باقی بماند.

امروزه عکاسان صنعتی تلاش می‌کنند تا علاوه بر نمایش محصول، عکس دارای جذابیت های بیشتری باشد تا بتواند مخاطب را بهتر جذب کند. ولی با این حال باید تفاوت هایی بین عکاسی تبلیغاتی و صنعتی وجود داشته باشد.

 

3. عکاسی تبلیغاتی صنعتی مشهد

زیر شاخه عکاسی صنعتی ، عکاسی تبلیغاتی صنعتی است. عکاس تبلیغاتی صنعتی باید از تمام مراحل و زوایا عکاسی کند و در عین حال برای مخاطب جذاب و تاثیرگذار باشد. این سبک از عکاسی زمانی استفاده می‌شود که هدف مالک برند جذب مخاطب از طریق روند کار خود است. و می‌خواهد با در جریان قرار دادن مشتریان در مسیر خود، اعتماد سازی را ایجاد کند.

 

عکاسی تبلیغاتی حرفه ای محصولات در مشهد

 

مزایای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی  در مشهد برای صاحبان کسب و کار

حال می خواهیم به مزایای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در مشهد بپردازیم. پس به موارد زیر توجه کنید:

 

1. حرفه ای نشان دادن کسب و کار

قطعا خود شما هم میتوانید با موبایلی که در دستتان دارید عکس هایی از محصولات و خدمات خود تهیه کنید اما مطمئن باشید که این عکس ها هیچ وقت حرفه ای نیستند و تعداد مخاطبانی که میتوانند جذب کنند انگشت شمار است . اما عکاسان صنعتی و تبلیغاتی با دانش و تخصصی که درباره رنگ ها ، چیدمان ، نورپردازی و … دارند می توانند تصویری حرفه ای از برند و محصولات شما بسازند.

مثلا فقط یک عکاس صنعتی تبلیغاتی بلد است که چگونه از یک پالتو عکاسی کند که هم عکس جذاب باشد ، هم تنخور و جنس لباس به خوبی نشان داده شود و هم تغییری در رنگ اصلی پارچه در عکس ایجاد نشود . اینگونه مشتری با خیال راحت می تواند خرید آنلاین انجام دهد یا حتی شما می توانید از یک ژورنال در فروشگاه خود استفاده کنید تا مشتریان راحت تر بتوانند لباس خود را انتخاب کنند.

 

2. رقابت بهتر در بازار

با عکاسی خاص ، متفاوت و حرفه ای از محصولات خود تمام توجه ها به سمت شما جذب میشود و این گونه در بازار بین رقبای خود میدرخشید.

 

3. ماندگاری و ثبات در ذهن مشتری

دیدن تصاویر جذاب و ترند باعث ماندگاری در ذهن و فکر افراد میشود و تکرار این امر سبب میشود همیشه تصویری از برند شما در ذهن افراد وجود داشته باشد.

 

4. برندینگ

عکس های خوب تبلیغاتی تبدیل به تصویری از برند شما میشوند.

 

5. انتقال اطلاعات درست از طریق عکس تبلیغاتی کالا

عکس تبلیغاتی حرفه ای باید به گونه ای باشد که مشتری را تشویق به خرید کند و با دیدن آن عکس متوجه شکل ، جزئیات و کیفیت آن محصول شود . بدین صورت مخاطب اطلاعات درستی از محصول دریافت کرده است و حس میکند محصول را میشناسد.

 

6. عکس واضح و شفاف

عکس واضح و شفاف ، عکس با کیفیتی است و این حس را به مخاطب القا می کند که محصول را میشناسد پس به شما اعتماد خواهد کرد.

 

7. آمار بیشتر دیدن خدمات و کالا شما با عکاسی حرفه ای از محصول

در کسب و کارهای اینترنتی در کنار محتوای متنی ، عکس با کیفیت نرخ دیدن محتوای شما رو به طور چشمگیری افزایش می دهد و این موضوع در دنیای دیجیتالی امروزه بسیار حائز اهمیت است.

 

8. افزایش فروش با عکاسی تبلیغاتی

حتی در بازار سنتی و تبلیغات های آفلاین و غیر اینترنتی ، وجود عکس کالا در کنار محصول باعث انتقال حس خوب و اطمینان خاطر به مشتری میشود در نتیجه شاهد افزایش فروش خواهیم بود.

 

استودیو عکاسی

 

ویژگی خدمات عکاسی محصولات مشهد

براساس قانون خدمات عکاسی محصول ، یک عکس باید مزایا و کاربرد استفاده از آن محصول را به مخاطب نشان دهد و صرفا عکس خود کالا در عکس نباشد . پس ویژگی های متفاوتی برای این سبک از عکاسی میتوان در نظر گرفت:

 

1. متمرکز شدن بر برتری محصول

در یک عکاسی تبلیغاتی تمام تمرکز و تاکید باید بر روی بهترین و خاص ترین ویژگی آن کالا یا خدمت باشد.

 

2. ایده پردازی نوآورانه

در خدمات عکاسی محصولات همواره باید از خاص ترین و ترند ترین ایده ها استفاده کرد تا عکاسی تبلیغاتی ما در ذهن مخاطبان ماندگار شود و همینطور در بین رقبایمان متمایز دیده شویم . تکرار کارهای قدیمی برای چشم های مخاطبان جذاب نیست.

 

3. روشن و واضح بودن پیام عکس تبلیغاتی برای بیننده

تولید هر محصولی هدفی دارد پس آن هدف باید به طور کاملا واضح در عکس ها نشان داده شود و پاسخگوی سوالات اصلی مخاطبان باشد. مثلا هنگام عکاسی از همبرگر، باید خوشمزه و لذیذ بودن آن کاملا در تصویر مشخص باشد و حس اشتیاق و گشنگی به مخاطب بدهد.

 

4.درگیر کردن احساسات بیننده

در خدمات عکاسی باید پیوندی بین محصول و احساسات مخاطب شما به وجود آید . برای مثال هنگام عکاسی از پتو باید گرما ، لطافت و راحتی محصول به بیننده القا شود.

 

5. نورپردازی خوب و حرفه ای

یک نورپردازی حرفه ای نقش مهم و کلیدی در با کیفیت تر و دوست داشتنی تر نشان دادن کالا شما به بیننده ایفا می کند.

 

6. ترکیب بندی عکس های تبلیغاتی

تنها یک عکاس تبلیغاتی حرفه ای میداند که چه ترکیب و چیدمانی را باید برای محصول در نظر بگیرد تا همه چیز در کنار هم هماهنگ باشند و دقیقا همان حس درست را منتقل کنند.

 

7. فضاسازی موثر عکس های تبلیغاتی

یک فضاسازی هماهنگ و با هدف مشخص در عکاسی تبلیغاتی ، تاثیری به یاد ماندنی در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند.

 

8. کیفیت بالا در یک عکس تبلیغاتی خوب

یک عکس تبلیغاتی خوب با کیفیت بالا ، آن را تبدیل به اثری همیشگی و ماندگار می کند .

 

9. تبدیل بیننده به مشتری توسط عکس تبلیغاتی

یک عکس تبلیغاتی حرفه ای غیر از زیبایی باید توانایی این را داشته باشد تا بیننده را تبدیل به مشتری کند.

 

10. نشان دادن رنگ های واقعی به بیننده در عکس های تبلیغاتی

عکس تبلیغاتی در کنار زیبا نشان دادن محصول باید واقعیت را هم نشان دهد پس بین تصویر با رنگ اصلی محصول نباید تفاوت چندانی وجود داشته باشد.

 

 

نکته های مهم مورد نظر ما در خدمات عکاسی محصول مشهد

در عکاسی تبلیغاتی، باید اطمینان حاصل کنیم که از اهداف تولید کننده مطلع هستیم و بدانیم که مشتری به دنبال چه چیزی است. در عکس تبلیغاتی محصول، شعار آن برند باید همراه تصاویر باشد که اگر در آینده به موفقیت تبلیغاتی رسید، برند نیز با آن به طور کامل معرفی شود.

یک عکس تبلیغاتی خوب و اثرگذار باید داستانی برای گفتن داشته باشد تا بتواند احساسات بیننده را درگیر خود کند. نورپردازی، چیدمان، فضاسازی و ترکیب‌بندی از مهم ترین نکات در خدمات عکاسی از محصول مشهد هستند که باعث می‌شوند عکس نهایی در نگاه بیننده بیشترین جذابیت را به ارمغان بیاورد. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا تمام تکنیک ها به درستی و در جای خود استفاده شوند

در عکاسی تبلیغاتی، متن و تصویر کاملا باید با هم مطابقت داشته باشند تا یک عکس حرفه ای تولید شود. عکس تبلیغاتی باید با محصول مطابقت داشته باشد و از تمام  زوایا نشان داده شود. اگر به این صورت نباشد، قطعا پشیمانی و عدم اطمینان مشتریان را به دنبال خواهد داشت.

مهم ترین رمز عکاسان حرفه ای و موفق، آپدیت بودن و استفاده از جدیدترین ترفند های عکاسی تبلیغاتی است. در عکس های تبلیغاتی حرفه ای همواره با فضاسازی، چیدمان، ترکیب‌بندی و نورپردازی، نوآوری و ایده های جدید نیز حرف اول را می‌زنند.

 

 

قیمت خدمات عکاسی محصول در مشهد

عوامل مهم و زیادی در قیمت عکاسی تبلیغاتی کالا و خدمات در مشهد وجود دارد. یکی از مهم ترین عوامل، مهارت و تجربه عکاس در این زمینه است. عامل بعدی به تعداد نفرات تشکیل دهنده تیم بستگی دارد که یک پروژه چند نفر افراد حرفه ای را درگیر خود می‌کند و هر کدام مشغول به اجرای چه تعداد قسمتی از پروژه هستند. عامل سوم هم مربوط به مدت زمان اجرای پروژه، حجم کار، فضاسازی و لوکیشن است.

یکی دیگر از عوامل مهم مربوط به تجهیزات خدمات عکاسی محصولات است که اصولا عکاسان حرفه ای دارای تجهیزات حرفه ای تری هم هستند. از سوی دیگر، نوع کار هم تاثیر بسزایی در تعیین قیمت خدمات عکاسی تبلیغاتی دارد.

به طور مثال پروژه عکاسی تبلیغاتی از بستنی با عملیات شهرسازی، زمین تا آسمان فرق می کند. مورد آخر در تعیین قیمت هم که کاملا واضح است، تعداد عکس های مورد نظر است.

با توجه به موارد ذکر شده در بالا، نمی توان قیمت مشخص و ثابتی برای همه پروژه های عکاسی در مشهد تعیین کرد و این قیمت ها بسته به موارد بالا تعیین می شوند. جهت اطلاع از قیمت پروژه خود کافی است تا اطلاعات پروژه خود را از طریق تماس تلفنی و یا تکمیل فرم زیر و یا چت واتساپ و تلگرام به ما اعلام کنید تا هزینه پروژه را برای شما برآورد کنیم.

 

همین الان سفارش دهید!

پانا مارکتینگ از تمام شگردها، ترفندها، تکنیک ها، فضاسازی ها، لنزها و انواع مختلف ادیت استفاده می کند تا ویژگی های بارز محصولات مانند خوش رنگی، زیبایی، خوشمزگی و … به بهترین شکل ممکن به بینندگان شما را نشان دهد. در حقیقت یک عکاس حرفه ای خوب کاری می کند که کالا و خدمات شما در بهترین شکل ممکن به مخاطب ارائه شود .

حتما در خیلی از تبلیغات ها دیده‌اید که خوراکی ها را اغراق آمیز به نمایش می‌گذارند. مثل کش آمدن بیش از حد پنیر پیتزا یا لباس ها را پر زرق و برق تر نشان می‌دهند. خیلی از مردم فکر می‌کنند که تمام این ها حقه و کلک است! اما حالا می دانیم که این ها صرفا یک شگرد تبلیغاتی بیش نیست. و همه این‌ها جزیی از یک عکس تبلیغاتی حرفه ای است که یک عکاس کاربلد آن را خلق کرده است.

میانگین 4 از 5 - (2 نفر امتیاز داده‌اند)

ویژگی های پانا مارکتینگ

تیم حرفه ای و مجرب

کیفیت بالای خدمات

قیمت مناسب

پشتیبانی ویژه

نمونه کارها

سایر خدمات ما

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش می توانید از طریق تماس تلفنی، پیام در واتساپ و یا تکمیل فرم زیر اقدام فرمایید.

سوالات متداول

راه های ارتباطی مشتریان با پانا مارکتینگ چگونه است؟

شما میتوانید از طریق تلفن تماس 09017600858 و یا واتساپ و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

چگونه از کیفیت کار اطمینان حاصل کنم؟

شما می توانید با مراجعه به همین صفحه و یا صفحه مشاهده نمونه کارها، از کیفیت بالای کار ما اطمینان حاصل کنید.

آخرین مقالات

کسب و کار خودتو به ما بسپار!

راههای ارتباط با ما

با شما تماس می گیریم!