طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

سفارش خدمات طراحی وب سایت شرکتی خود را به ما بسپارید تا با ایجاد یک سایت شیک و فوق العاده که برازنده شخصیت برند شما باشد، مشتریان خود را مجذوب کنید.

 

 

خدمات طراحی سایت شرکتی

از طراحی و توسعه تا بازاریابی وب سایت و موارد دیگر، ما به شرکت ها و برندها کمک می کنیم حضور online خود را افزایش دهند. سایت شرکتی یک منبع چند صفحه‌ای است که به طور رسمی یک کسب و کار را در اینترنت نشان می دهد، مزایا، دستاوردها و رویه های همکاری ایجاد شده را برای همه مخاطبان به نمایش می گذارد. برخلاف خدمات طراحی سایت فروشگاهی، شما در طراحی سایت شرکتی نیازی به فروشگاه online ندارید، زیرا اولویت هدف سایت شما، افزایش آگاهی از برند است.

در حالی که این امر به اهداف خاص شرکت شما بستگی دارد، یک وب سایت شرکتی در درجه اول به عنوان وسیله‌ای برای رشد کسب و کاراست. با خدمت به عنوان ابزاری برای دستیابی به اهداف تجاری بلندپروازانه تر، مانند تبدیل شدن به یک رهبر در یک صنعت یا ورود موفقیت آمیز به بازارهای خارجی، کسب و کار را تحت تأثیر قرار می دهد. صفحه اصلی شما باید برند شما را تثبیت کند، تصویر و شهرت آن را بهبود بخشد، اعتماد و وفاداری مخاطبان خود را به دست آورد و بازدیدکنندگان را تشویق کند تا عمیق‌تر در وب‌سایت کاوش کنند و در نهایت آنها را به مشتریان وفادار شما تبدیل کند.

هدف نهایی از راه اندازی وب سایت شرکتی، دریافت تماس از یک بازدیدکننده، جمع آوری بازخورد مشتری، دریافت درخواست یا سفارش، یا جذب بازدیدکننده در هر شکلی از تعامل است که منجر به ارتباط شخصی با مدیریت شرکت می شود.

 

 

طراحی سایت شرکتی سفارشی

چه قصد ساختن یک وب سایت شرکتی از ابتدا یا طراحی مجدد سایت موجود خود را دارید، راه حل های سفارشی ما هم برای قابلیت استفاده و هم برای بازاریابی بهینه شده‌اند. ما با استفاده از راه حل های انتخابی شما تجربه کاربری برتری را به شما ارائه خواهیم داد.

وب سایت شما باید به گونه‌ای طراحی شود که هم روایت تجاری شما را پشتیبانی کرده و هم آن را تقویت کند. ما از بهترین روش‌های صنعت در طراحی و توسعه وب استفاده می‌کنیم، قیف‌های بازاریابی با محتوای بهینه‌شده و فراخوان‌های اقدام واضح ایجاد می‌کنیم. تیم ما وب‌سایت‌های مؤثر و مبتنی بر داده‌ها را طراحی و می‌سازد که به افزایش آگاهی از برند، افزایش تبدیل و تسریع رشد کمک می‌کند. طراحان و توسعه دهندگان وب ما با شما همکاری می کنند تا وب سایتی ایجاد کنند که روایت شما را به شکلی بصری جذاب به تصویر بکشد.

طراحی عالی، کاربران را تشویق به اقدام می کند. طراحی می تواند برندها را انسانی کند و به کاربران کمک کند تا با سهولت بیشتری کشف کنند، یاد بگیرند، تجربه کنند و لذت ببرند. ما به سازمان‌های بزرگ‌تر کمک می‌کنیم تا از وب برای برقراری ارتباط با مأموریت‌های خود، هدایت فرصت‌های آماده فروش، نشان دادن رهبری فکری و تعامل با حوزه‌های مختلف استفاده کنند.

 

 

سفارش طراحی وب سایت شرکتی به پانا مارکتینگ

بگذارید فرض کنیم وب سایت کسب و کار شما کارآمدترین نماینده فروش شما است. یک وب سایت شرکتی باید برند را معرفی کند. هویت آن را نشان دهد. از عناصر بصری برند مانند لوگو، گرافیک، تایپوگرافی، تصاویر و پالت رنگ مناسب استفاده کند. بازدیدکنندگان را جذب کند و کسب و کار شما را از رقبا متمایز کند و همچنین شرکت را در جایگاه مناسب قرار دهد.

ما با طراحی وب سایت شرکتی خیره کننده، به مشتریان خود کمک می کنیم تا سرمایه گذاری های خود را رشد و توسعه دهند. همچنین ما اطمینان حاصل می کنیم که کار در یک مهلت معین تکمیل می شود.

هنگام توسعه یک وب سایت شرکتی، ما اولویت های اصلی را تعریف می کنیم و موارد زیر را انجام می دهیم:

 

1. تجزیه و تحلیل رقبا

ما بهترین تحلیل بازار را برای صنعت شما انجام می دهیم تا ویژگی ها، فرهنگ، جغرافیا و قیمت رقبای شما را بهتر درک کنیم، مزیت رقابتی شما را تعیین کنیم و شکافی را در بازار ایجاد شده شناسایی کنیم تا بتوانیم در آن سرمایه‌گذاری کنیم.

 

2. ساختار سایت

طراحان و تحلیلگران UX ما بر ساختن ساختار سایت متمرکز هستند تا آن را تا حد امکان واضح و قابل درک کنند.

 

3.  UI / UX

ما با طراحی منحصر به فرد UI / UX با هدف توسعه یک وب سایت مدرن و کارآمد به شما در دستیابی به اهداف تجاری تان کمک می کنیم

4. بهینه سازی

سئو شامل جمع آوری یک هسته معنایی، بهبود ساختار وب سایت، ایجاد صفحات فرود موثر، راه اندازی خدمات گوگل و ارائه راهنمایی در مورد نحوه تبلیغ وب سایت شما است.

 

5. طراحی تطبیقی

وب سایت هایی که ما طراحی می کنیم با همه دستگاه ها سازگار هستند و در همه مرورگرها به درستی قابل نمایش هستند.

 

 

برآورد هزینه و زمان توسعه وب سایت شرکتی

هزینه های طراحی وب سایت شرکتی بر اساس محدودیات و  امکانات پروژه و نیازهای شما به طور قابل توجهی متفاوت است. هزینه ها بسته به عوامل مختلفی مانند عملکرد اضافی، پیچیدگی طراحی، تعداد صفحات، تعداد ادغام ها و موارد دیگر افزایش می یابد. اگر می خواهید که یک وب سایت شرکتی خاص داشته باشید، استخدام طراحان وب پانا مارکتینگ بهترین انتخاب خواهد بود. قیمت نهایی پس از تکمیل تحقیقات پروژه و دریافت اطلاعات شما تعیین می شود.

 

 

اهداف وب سایت های شرکتی چیست؟

یک وب سایت شرکتی می تواند هر چیزی باشد. یک صفحه فرود مستقل که برای اهداف تبلیغاتی ایجاد شده است، یا یک پورتال وب بزرگ که برای مشاغل طراحی شده است که فرآیندها و گردش کار را با سیستم های ERP داخلی و خدمات مختلف خارجی یکپارچه می کند.

یک وب سایت شرکتی مدرن نه تنها اطلاعاتی در مورد کسب و کار، محصولات و خدمات آن ارائه می دهد، بلکه به عنوان یک سیستم وب تمام عیار یکپارچه در فرآیندهای تجاری شرکت برای تکمیل وظایف تجاری بسیار خاص مانند فروش، ارتقاء برند، تعامل با مشتریان و کارکنان عمل می کند. ، و حتی خیلی بیشتر. طراحان وب ما در توسعه سیستم های وب شرکتی بزرگ و پیچیده تخصص دارند.

اگر وب سایت های شرکتی با چندین سرویس داخلی برای سرمایه گذاری های بزرگ ایده آل هستند، کسب و کارهای کوچک به طراحی سایت ارزان نیاز دارند که نگهداری آنها آسان باشد. بودجه مناسب برای طراحی یک وب سایت شرکتی بر اساس نیازهای شما تعیین می شود. اگر راه‌حل‌های پیچیده فنی برای شرکت‌های بزرگ نیازمند تجزیه و تحلیل گسترده کسب‌وکار و جمع‌آوری نیازمندی‌ها هستند، وب‌سایت شرکتی برای کسب‌وکارهای کوچک به مقداری برنامه‌نویسی همراه با حداقل مجموعه‌ای از عناصر نیاز دارد که می‌تواند با رشد کسب‌وکار شما گسترش یابد.

کیفیت سایت

کیفیت وب سایت شما بر اعتبار کسب و کار شما تأثیر می گذارد. داشتن یک حضور دیجیتالی قوی می تواند باعث ایجاد یا شکست برای افزایش درآمد بیشتر شود. خوشبختانه، طراحی یک وب سایت شرکتی با کیفیت در صورت همکاری با پانا مارکتینگ آسان تر خواهد بود.

یک وب سایت شرکتی نمایانگر وجهه شرکت است. این تصویر و مفهوم شرکت را به جهان منتقل می کند و بنابراین باید برای همه بخش های مخاطب راحت باشد: مشتریان، سهامداران، کارمندان، سرمایه گذاران، تامین کنندگان و جوامع محلی. به همین دلیل است که توسعه وب سایت های شرکتی بزرگ نیازمند تجربه و مهارت های گسترده است.

 

خدمات طراحی سایت شرکتی موفق

به طور خلاصه، وب سایت شرکتی مانند دستیار شخصی یا مدیر توسعه کسب و کار یک شرکت است که صاحب شرکت آن را برای کار 24/7 بدون روز تعطیل استخدام می کند. طراحی، عملکرد و محتوا باید به طور کامل در نظر گرفته شود. طراحی سایت شرکتی یک کار چالش برانگیز است. چندین اصل اساسی به ایجاد یک سایت شرکتی موفق کمک می کند:

  • شروع از ممیزی بازاریابی، تحقیقات عمیق UX
  • ایجاد ساختار سایت واضح، آسان برای حرکت
  • ایجاد طراحی UI/UX حرفه ای برای یک وب سایت
  • استفاده از عناصر هویت سازمانی
  • یک سایت باید ایمن، قابل اعتماد، پایدار و مقیاس پذیر باشد
  • ارائه اطلاعات دقیق به بازدیدکنندگان
  • یک سایت باید مخاطبان مناسب را آگاه کند، درگیر کند و تبدیل کند
  • سئو فرندلی
  • وب سایت شرکتی مدرن باید از نظر تلفن همراه، اجتماعی و عاطفی هدایت شود.

 

میانگین 4.9 از 5 - (54 نفر امتیاز داده‌اند)

ویژگی های پانا مارکتینگ

تیم حرفه ای و مجرب

کیفیت بالای خدمات

قیمت مناسب

پشتیبانی ویژه

نمونه کارها

سایر خدمات ما

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش می توانید از طریق تماس تلفنی، پیام در واتساپ و یا تکمیل فرم زیر اقدام فرمایید.

سوالات متداول

راه های ارتباطی مشتریان با پانا مارکتینگ چگونه است؟

شما میتوانید از طریق تلفن تماس 09017600858 و یا واتساپ و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

چگونه از کیفیت کار اطمینان حاصل کنم؟

شما می توانید با مراجعه به همین صفحه و یا صفحه مشاهده نمونه کارها، از کیفیت بالای کار ما اطمینان حاصل کنید.

آخرین مقالات

کسب و کار خودتو به ما بسپار!

راههای ارتباط با ما

با شما تماس می گیریم!