فیلم و ویدیو آموزش رایگان بهینه سازی سایت

فیلم و ویدیو آموزش رایگان بهینه سازی سایت

در این صفحه می توانید با مشاهده فیلم و ویدیوهای آموزش رایگان بهینه سازی سایت، هر آنچه را که برای سئو نیاز دارید کامل بیاموزید. ما همواره این صفحه را بروز می کنیم تا مطمئن شویم که جدیدترین آموزش ها را به صورت کاملا مجانی دریافت می کنید. پس با ما همراه باشید.

 

جلسه 0 : اصطلاحات و مفاهیم

 

 

 

جلسه 1 : اصول اولیه

در اینجا با مفاهیم اولیه و اصول سئو آشنا می شوید. این بخش مقدماتی و گام ابتدایی شما به حساب می آید. پس اگر مبتدی نیستید، می توانید از بخشهای بعدی شروع کنید.

 

 

 

 

 

 

 

جلسه 2 : ساخت لینک

لینک سازی داخلی و خارجی به موتورهای جستجو کمک می کند تا صفحات سایت شما را راحت تر خزش کنند و بیابند. اما این لینک سازی اصولی دارد که باید انجام دهید تا نتیجه مطلوب را بگیرید.

 

 

 

 

 

اگر می خواهید تا به این مباحث و نحوه انجام اصولی آن مسلط شوید، به شما دوره لینک سازی را پیشنهاد می کنیم. در آنجا به شما نکات خرید و انتشار رپورتاژ آگهی را به صورت کامل به همراه سایر تکنیک ها خواهیم گفت. اما این فیلم و ویدیو اینجا به شما کمک می کند تا یک ذهنیت کلی درباره ساخت آن پیدا کنید. همچنین اگر می‌خواهید که این کار را برای سایتتان بیرون سپاری کنید، می توانید از خدمات لینک سازی ما استفاده نمایید.

 

 

 

ساختارسازی سایت

ساختار سایت خود را چگونه بچینیم؟ یکی از قسمت های مهم که در ابتدای شروع به کار طراحی سایت باید در نظر بگیرید، ساختار چینی URL و صفحات وب سایت تان است. پس حتما این گام های ابتدایی را با دقت و درستی بردارید.

 

 

گام بعدی چیست؟

اگر می خواهید با هزینه کم، به این مباحث مسلط شوید، می توانید با دوره ارزان سئو شروع کنید. به این ترتیب به شکل منسجم تری آموزش می بینید و هم از پشتیبانی برای رفع اشکالات خود برخوردار خواهید شد.

میانگین 4.8 از 5 - (63 نفر امتیاز داده‌اند)

مقالات محبوب

حتما بخوانید
حتما بخوانید
حتما بخوانید
حتما بخوانید

سایر آموزش های رایگان

درباره طراحی سایت بیشتر بخوانید

درباره سئو بیشتر بخوانید

درباره دیجیتال مارکتینگ بیشتر بخوانید

درباره تولید محتوا بیشتر بخوانید

کد تخفیف 30% برای هر دوره دلخواه: LEARN30

راههای ارتباط با ما

با شما تماس می گیریم!