طراحی سایت پزشکی و دندانپزشکی

طراحی سایت پزشکی و دندانپزشکی

طراحی سایت پزشکی و دندانپزشکی باعث می شود به صورت مجازی به بهترین پزشک دسترسی پیدا کنیم. همچنین پزشکان می توانند به ارائه رزومه و معرفی خود بپردازند. علاوه بر این پزشکان می توانند به تبادل مقالات علمی و اکتشافات جدید پزشکی بپردازند. دندانپزشکان می توانند با قرار دادن سرویسهای متفاوت در طراحی وب سایت دندانپزشکی از مزایای بسیاری هم برای خود و هم برای بیماران استفاده کنند.

 

طراحی سایت پزشکی

امروز در دنیای الکترونیک چون راحت می توان فراگیری علوم مختلف پرداخت، افراد سعی می کنند از طریق اینترنت نقاط گنگ و مبهم موجود در ذهن خود پاسخ دهند. از طرفی افراد سعی میکنند به راحتی کارهای روزمره خود را انجام دهند.

یک پزشک از این جهت به طراحی وب سایت نیاز دارد تا بتواند بهتر به بیماران خود خدمات رسانی کند. پزشکان با داشتن وب سایت پزشکی می توانند رزومه کاری خود را به راحتی در اختیار بیماران قرار دهند.

این کار باعث ایجاد حس اعتماد بین پزشک و مخاطب می شود. طراحی سایت پزشکی امکان رزرو وقت آنلاین توسط بیمار نیز وجود دارد که باعث می شود ارتباط بیمار با پزشک مربوطه را راحت تر و آسانتر کند. این کار اهمیت زیادی دارد چرا که بیماران می توانند بدون حضور فیزیکی برای دریافت نوبت اقدام کنند.

 

نکته دیگری درباره طراحی سایت پزشکی

یک پزشک می تواند مقالات و تجربیات خود را از طریق سایت با دیگر همکاران خود و به ویژه پزشکان تازه کار به اشتراک بگذارد. این کار باعث افزایش رایگان تعداد بازدید از سایت خود می شود و به صدر جستجوها می آید.

چنانچه فردی با جستجو در اینترنت مطلبی در ارتباط با بیماری خود در سایت شما بیابد به یقین سایت شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کند. این کار باعث می شود تا بازدید کنندگان سایت نیز مراجعه کننده به مطب شما نیز باشند.

با طراحی سایت پزشکی، شما ارتباط مستقیمی با مراجعه کنندگان و بیماران خود دارید. چرا که از طریق اینترنت و به صورت آنلاین از وضعیت بیماران خود آگاه می شوید و می توانید در صورت نیاز مشاوره لازم را بدهید.

 

خصوصیات و ویژگی های طراحی وب سایت برای پزشکان

از مزایای دیگر طراحی وب سایت پزشکی وجود صفحه تماس با ما است. از طریق این صفحه افراد می توانند به آسانی راه های ارتباطی با شما را متوجه شوند و در صورت نیاز نوبت بگیرند. آدرس و گوگل مپ موجود در صفحه تماس با ما، مراجعه کنندگان شما می توانند به راحتی مطب شما پیدا کنند. بیماران از طریق وب سایت پزشکی شما می توانند وقت معاینه بگیرند و ویزیت خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

 

قسمت جالب سایت پزشکی

یکی از قسمتهای جالب سایت پزشکی شما می تواند بخش پرسش و پاسخ باشد. پزشکان می توانند یک سری سوالات رایج و متداول را به همراه جواب آنها در سایت خود قرار دهند که باعث صرفه جویی در وقت خود و بیمار شده‌اند.
پزشکان با راه اندازی امکان چت برای بیماران در سایت خود می توانند باعث جلب اعتماد بیماران شوند. در صورت رضایت بیماران از ایشان تجربه این بیماران را با افرادی که شناختی از ایشان ندارند را به اشتراک گذارند که این کار باعث تبلیغ آن پزشک می شود. این کار بهترین تبلیغ حرفه شما است.

 

طراحی سایت دندانپزشکی

با طراحی سایت دندانپزشکی می توانید در دسته بندی های مشخص نمونه کارهای خود را قرار دهید. این روش مناسبی برای نشان دادن تجربه و کیفیت کار خود به مخاطبین در طیف وسیعی است.

یک مزیت سفارش طراحی سایت دندانپزشکی ایجاد پرونده های الکترونیکی برای بیماران است. به اینگونه که بیماران جهت دسترسی آنلاین به سوابق پزشکی خود تنها نام کاربری و کلمه عبور را در اختیار داشته باشند. همچنین امکان پرداخت آنلاین نیز از طریق سایت موجود است.

 

طراحی سایت پزشکان

طراحی سایت پزشکان باید به گونه‌ای باشد که با ورود به سایت، خدمات پزشک، کلینیک و بیمارستان ارائه شود. طراحی وب سایت پزشکی می بایست به صورتی باشد که امکانات اصلی آن مانند رزرو نوبت آنلاین، معرفی خدمات، منوهای سایت از جمله درباره ما و تماس با ما در کنار هم قرار گرفته باشند.

 

امکانات طراحی سایت پزشکی

موارد ذکر شده تنها قسمتی از امکانات سایت پزشکی است. ولی همین موارد برای طراحی سایت پزشکی کافی است. در دنیای امروز پزشکی موفق است که از علم اینترنت اطلاع بیشتری داشته باشد. چرا که موارد ذکر شده سرویس هایی هستند که بیماران از شما به عنوان پزشک تقاضا می کنند.

پزشکان برای معرفی بهتر خود و ارائه خدمات پزشکی نیاز به طراحی سایت پزشکی قوی و جذاب دارند.
مهمترین مسائلی که پزشکان می توانند در سایت خود استفاده کنند عبارتند از: معرفی رزومه، خدمات آنلاین مثل رزرو نوبت اینترنتی، نشر مقالات و کتب خود، ثبت اخبار پزشکی و… .

خدمات سئو قسمت ابتدایی کار طراحی سایت می باشد. فقط ایجاد یک سایت و گذاشتن نوشته ها و پیوندها در آن کافی نیست. نکته مهم این است که مخاطبان شما از طریق جستجو به سایت شما می رسند پس لازم است که سایت شما بهینه سازی باشد. از طریق بهینه سازی سئو سایت شما با کلمات مورد نظر در ابتدای جستجوها قرار می گیرد.

 

امکانات طراحی وب سایت دندانپزشکی

  • نمایش رزومه پزشک
  • پرداخت آنلاین حق ویزیت
  • مشاوره رایگان و هزینه‌ای
  • امکان رزرواسیون و مشخص کردن وقت ویزیت
  • نشر اخبار، مقالات و تازه های پزشکی
  • اعلام فهرستی از شرکت های بیمه طرف قرارداد
  • تعیین مکان دقیق مطب از طریق گوگل مپ
  • بررسی و درج پرونده های بیماران توسط پزشک

 

 

نکات ویژه طراحی سایت پزشکان

در طراحی سایت پزشکان، کلینیک ها و بیمارستان ها حتما بخشی را برای مجلات، اخبار و تازه های روز پزشکی قرار دهید. البته دسته بندی های مختص سرفصلهای پزشکی را در نظر بگیرید. این کار به بهتر دیده شدن وب سایت شما کمک زیادی می کند. از شرکت طراحی سایت برای پزشکان خود بخواهید که سایت را از نظر گرافیکی طوری طراحی کند که وقتی بیمار به آن مراجعه می کند اولین حسش، حس اعتماد باشد.

 

سایت پزشکی آنلاین

سرعت و همه جانبه بودن پیشرفت تکنولوژی را در زندگی روزمره نمی توان نادیده گرفت. یکی از کاربردی ترین تکنولوژی روز دنیا اینترنت است. حال از این تکنولوژی در زمینه پزشکی نیز استفاده شده است.

حتما اصطلاح “سایت پزشکی آنلاین” را شنیده‌اید. اگر سوال شما این است که این سبک از مشاوره چگونه است؟ از این طریق چه سوالاتی را می توان از پزشکان پرسید؟ در کدام زمینه پزشکی می توان از مشاوره آنلاین استفاده کرد؟ مزایای مشاوره پزشکی از این طریق چگونه است؟ لطفا تا آخر مطلب با ما همراه شوید.

 

چگونه از خدمات آنلاین پزشکی بهره ببریم؟

با مراجعه به سایت پزشک و عضویت در آن، همچنین با توجه به راهنمایی که در سایت موجود است می توانید سوالهای خود را از پزشکان موردنظرتان به صورت آنلاین بپرسید. گاهی با پرداخت هزینه کمی می توانید از پزشکان مورد نظر خود مشاوره بگیرید. در صورتی که پزشک به شما توصیه کرد می توانید حضوری مراجعه کنید.

همچنین می توانید با جستجوی طراحی سایت پزشکی و گرفتن اطلاعات پزشکی در شهر مورد نظر خود نوبت آنلاین دریافت کنید و به مطب پزشک یا مراکز درمانی بروید.

 

طراحی سایت پزشکی آنلاین

در صفحه هر پزشک می توانید تصویر پزشک، آدرس ، شماره تلفن مطب، روزهای کاری پزشک، شماره نظام پزشکی و دیدگاه های کاربران درباره آن پزشک را مشاهده کنید. می توانید بعد از انجام مشاوره به آن پزشک امتیاز دهید و دیدگاه خود را ثبت کنید. این کار باعث ارائه خدمات بهتر می شود و نشان دهنده تعهد و همکاری متقابل بین پزشکان و کاربران است.

مواردی که به حضور در مطب پزشک یا مراکز درمانی نیازی نیست عبارتند از بررسی جواب آزمایش، نشان دادن عکس های رادیولوژی، نوار قلب، بیماری های اورژانسی و دردهای مزمن.

برای موارد مذکور در بالا می بایست ابتدا از پزشک نوبت بگیرید. به پزشک مراجعه کنید. حق ویزیت را بپردازید. یک یا دو ساعت در مطب منتظر شوید تا نوبت شما شود تا تنها جواب ساده بگیرید. تمام این کارها را با چند کلیک و ارسال عکس یا تایپ متنی از منزل نیز می توانید انجام دهید.

 

نکات مهم در طراحی سایت پزشکی و دندانپزشکی

1. دارا بودن سیستم نوبت دهی

مهم ترین نکته‌ای که مشاور طراحی سایت در طراحی سایت پزشکی می بایست آن را در نظر بگیرد، قرار دادن سیستم نوبت دهی است. مهم ترین بخش طراحی سایت پزشکی سیستم نوبت دهی آن است.
این سیستم باعث صرفه جویی در وقت و هزینه بیمار می شود. همچنین باعث شلوغ نشدن مطب پزشکان و آرامش بیشتر محیط می شود که از مزایای سیستم نوبت دهی است.

 

2. سایت پزشکی کاربر پسند باشد

اغلب در جلسات مشاوره طراحی سایت، یک شمای کلی از طراحی سایت پزشکی کاربر پسند رسم می شود. در اینجا پزشک و مشاور طراحی سایت می بایست با یکدیگر همکاری کنند. چرا که پزشک بر اساس تخصص خود میتواند اطلاعاتی در اختیار مشاور طراحی سایت بگذارد که روند مشاوره را به سمت و سوی موفقیت سوق دهد.

 

3. امکان پرداخت آنلاین در لحظه اخذ نوبت

مشاور طراحی سایت می بایست درباره پرداخت هزینه به روش آنلاین به صورت کامل یا بخشی از آن با پزشک صحبت کند. بعضی از خدمات درمانی به گزینه رزرو نوبت احتیاج دارند و روش پرداخت آن با گرفتن نوبت متفاوت است.
پس براساس اینکه نوبت گرفته می شود یا رزرو انجام می شود، کاربر کل یا قسمتی از هزینه را پرداخت پرداخت می کند.

 

4. انتشار مطالب علمی در حیطه بیماری

دریافت اطلاعات درباره بیماری برای بیماران ضروری است. از این رو انتشار مقالات علمی در سایت می تواند به بیمار کمک کند. در این زمینه در طراحی سایت دندانپزشکی مشاور طراحی سایت میتواند به پزشک سیستم تست آنلاین برای برخی از بیماران را پیشنهاد دهد.

مثلا یک سری سوال به صورت آنلاین از بیماران پرسیده می شود تا مشخص شود مشکل به دست پزشک مورد نظر حل می شود یا نه بعدا نوبت اخذ شود. این سیستم از شلوغ شدن مطب جلوگیری می کند. همچنین باعث می شود پزشک وقت بیشتری برای رسیدگی به بیماران اورژانسی داشته باشد.

 

5. طراحی سایت کنشگرا

کنش گر بودن یا ریسپانسیو بودن سایت یعنی توانایی نمایش سایت در دستگاه های مختلف.
یک مشاور طراحی سایت می داند که گرفتن نوبت آنلاین می بایست از طریق گوشی همراه نیز امکان پذیر باشد. پس وب سایت باید در تمام دستگاه ها، لپ تاپ، گوشی همراه، تبلت و کامپیوتر قابلیت نمایش داشته باشد.

 

6. تشکیل پرونده به صورت آنلاین برای بیماران

در گذشته در سیستم های نوبت دهی سنتی، بیماران به پرونده های درمانی خود دسترسی نداشتند. اما در طراحی سایت پزشکان بیماران می بایست این امکان را داشته باشند که به پرونده پزشکی خود دسترسی داشته باشند.
در جلسه مشاوره طراحی سایت می بایست درباره میزان دسترسی بیماران به اطلاعات درمانی خود با پزشک مشورت شود.

 

اهمیت طراحی سایت پزشکی

سایت پزشکی باعث افزایش اعتماد بیماران به پزشکان و بازاریابی برای پزشکان می شود.
هر کسی دارای این توان است که یک سایت طراحی کند. اما طراحی سایت پزشکی به آگاهی کامل در زمینه علم سئو و موتورهای جستجو نیازمند است.

یک سایت پزشکی از قبل طراحی شده با سئو مناسب می تواند باعث قرار گرفتن سایت شما در صفحات اولیه جستجوگر گوگل همچنین افزایش ترافیک شبکه شما و افزایش مراجعه کنندگان به شما شود.

 

از چه شرکتی برای طراحی سایت پزشکی کمک بگیریم؟

پیش از آنکه طراحی سایت پزشکی خود را به شرکتی محول کنید، توصیه میکنم شرکتی را انتخاب کنید که علاوه بر آنکه در زمینه طراحی سایت پزشکی فعال است در زمینه سئو نیز توانمند باشد. می بایست این شرکت نمونه کارهای مختلفی در زمینه سئو سایت داشته باشد. چرا که یک انتخاب خوب و مناسب باعث می شود دیگر نگرانی درباره سئو خود نداشته باشید.

مهمترین ویژگی یک سایت خوب و مناسب پزشکی این است که طراحی سایت به گونه‌ای باشد که بازدیدکننده را گیج و سردرگم نکند. خیلی سریع و آسان اطلاعاتی درباره تخصص پزشک، نوع خدماتی که به بیماران می دهد را ارائه دهد.

اگر شما بیماری با هزاران گرفتاری باشید وقتی وارد سایت پزشکی می شوید که بعد از کلی بالا و پایین کردن و کلیک کردن در سایت در نهایت متوجه نشوید که تخصص پزشک چیست؟ ارائه چه خدمات درمانی باعث مقبولیت و محبوبیت آن پزشک شده است. چه روزها و چه ساعاتی را می توانید نوبت بگیرید؟ فورا از سایت خارج می شوید.

یکی از دغدغه های اصلی پزشکان امروز این است که در طراحی سایت پزشکی می بایست چه نکاتی را رعایت کرد تا بیماران بهتر، راحت تر و مناسب تر به آنها مراجعه کنند.

در طراحی سایت پزشکی می بایست خود را به جای مراجعه کننده گذاشت و استرس و عجله او را درک کرد. پس ارائه سایت پزشکی باید براساس ارائه بیشترین اطلاعات به ساده ترین و کم دردسرساز ترین روش ممکن باشد.

 

پانا مارکتینگ

تیم پانا مارکتینگ این اطمینان را به شما می دهد که طراحی سایت پزشکی و دندانپزشکی شما کاملا مطابق با نیاز شما و بیماران شما است. این گروه آمادگی ارائه هرگونه مشاوره در این زمینه را دارد. لطفا با ما تماس بگیرید حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما ندارید ما آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

 

نتیجه گیری نهایی

در دنیای وب و روزگاری که همه گوشی همراه دارند و یا چند ساعتی پشت لپ تاپ و یا کامپیوتر خود می نشینند این طراحی سایت پزشکی است که به افراد درباره سوالاتشان پاسخ می دهد. موارد و نکاتی که در طراحی سایت پزشکی رعایت کرده‌اید یا نکرده‌اید به افراد در تصمیم گیری کمک بسیار زیادی می کند. در مجموع اگر طراحی سایت پزشکی درست صورت گرفته باشد بیماران به پزشک متخصص با تجرب تر مراجعه می کنند.

میانگین 5 از 5 - (1 نفر امتیاز داده‌اند)

ویژگی های پانا مارکتینگ

تیم حرفه ای و مجرب

کیفیت بالای خدمات

قیمت مناسب

پشتیبانی ویژه

نمونه کارها

سایر خدمات ما

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش می توانید از طریق تماس تلفنی، پیام در واتساپ و یا تکمیل فرم زیر اقدام فرمایید.

سوالات متداول

راه های ارتباطی مشتریان با پانا مارکتینگ چگونه است؟

شما میتوانید از طریق تلفن تماس 09017600858 و یا واتساپ و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

چگونه از کیفیت کار اطمینان حاصل کنم؟

شما می توانید با مراجعه به همین صفحه و یا صفحه مشاهده نمونه کارها، از کیفیت بالای کار ما اطمینان حاصل کنید.

آخرین مقالات

کسب و کار خودتو به ما بسپار!

راههای ارتباط با ما

با شما تماس می گیریم!