فیلم و ویدیو آموزش رایگان ساخت سایت

فیلم و ویدیو آموزش رایگان ساخت سایت

‌در این صفحه می توانید با مشاهده فیلم و ویدیوهای آموزش رایگان ساخت سایت، هر آنچه را که نیاز دارید کامل بیاموزید. ما همواره این صفحه را بروز می کنیم تا مطمئن شویم که جدیدترین آموزش ها را به صورت کاملا مجانی دریافت می کنید.  طراحی سایت  از آن چه که فکر می کنید راحت تر است! مطالعه بیشتر

 

 

 

جلسه 1 : مفاهیم و اصطلاحات

در ابتدای کار بیایید تا با مفاهیم و اصطلاحات رایج آشنا شوید.

 

 

 

 

جلسه 2: تهیه دامنه و هاست و اتصال آنها

اولین اقدام عملی شما خرید دامنه و هاست می باشد. پس از آن باید NS های هاست را روی دامنه خود قرار دهید. تا اصطلاحا دامنه شما به هاست تان متصل شود.

 

 

جلسه 3 : ساخت سایت با کمک گوگل!

بله تعجب نکنید! با گوگل و ابزار گوگل سایت نیز می توانید برای خود یک وبسایت بسازید. این از طریق Google Site و همچنین Blogger انجام می شود. اگرچه این ابزارها رایگان و مفید هستند اما محدودیت ها و نواقص خاص خود را نیز دارند. اگر می خواهید که یک بیزینس موفق داشته باشید، این دو گزینه مناسب کسب و کار شما نخواهد بود. امر اگر صرفا یک سایت ساده و نمایشی می خواهید داشته باشید و یا اینکه بلاگری کنید و از طریق تولید محتوا برای خود امرار معاش کنید، قطعا گزینه اقتصادی و کاربردی خوبی است.

 

 

فیلم و ویدیو آموزش رایگان ساخت سایت: نصب و راه اندازی Wordpress

به سایت Wordpress بروید و وردپرس را دانلود کنید. (دانلود آخرین نسخه فارسی). بعد از آن، آن فایل فشرده را به همان شکل روی هاست خود آپلود کنید و سپس در هاست تان آن را از حالت فشرده خارج کنید. یک پایگاه داده جدید ایجاد کنید و مراحل نصب را از طریق آدرس سایت خود به این شکل دنبال کنید.( www.yoursite.com/wp-admin ). همه این مراحل با جزئیات در ویدیوی زیر  به صورت گام به گام توضیح داده‌ایم .

 

 

فیلم و ویدیو آموزش رایگان ساخت سایت: افزونه ها

برای طراحی سایت وردپرسی برای هر قابلیتی نیاز به یک افزونه دارید. در اینجا با پلاگین های ضروری و نحوه نصب و تنظیمات آن ها آشنا می شوید.

 

 

فیلم و ویدیو آموزش رایگان ساخت سایت: قسمت پایانی

از اینجا به بعد ماجرا جذاب می شود!! در اینجا یک قالب و تم را انتخاب می کنیم و به ساخت صفحات مختلف سایت مان می پردازیم. اگر از قالب های آماده استفاده کنید که هم سرعت تان بالاتر می رود و هم کارتان بسیار آسان‌تر می شود. اگرچه اگر قالبی سئوشده نباشد، بعدا برای بهینه سازی سایت با مشکلاتی مواجه خواهید شد.

 

میانگین 4.7 از 5 - (71 نفر امتیاز داده‌اند)

مقالات محبوب

حتما بخوانید
حتما بخوانید
حتما بخوانید
حتما بخوانید

سایر آموزش های رایگان

درباره طراحی سایت بیشتر بخوانید

درباره سئو بیشتر بخوانید

درباره دیجیتال مارکتینگ بیشتر بخوانید

درباره تولید محتوا بیشتر بخوانید

کد تخفیف 30% برای هر دوره دلخواه: LEARN30

راههای ارتباط با ما

با شما تماس می گیریم!