دوره جامع آموزش وبمستران پولساز: وبمستر موفق شوید!

دوره جامع آموزش وبمستران پولساز برای کسانی است که می خواهند وبمستر شوند و از وبمستری کسب درآمد نجومی کنند! ما ضمانت می کنیم که تمامی افرادی که انتخاب می کنیم تا این دوره را خریداری کنند، موفق خواهند شد. در غیر این صورت 100% هزینه به شما بازگشت داده خواهد شد.

 

 

 

چرا باید دوره وبمستری را بخرم؟ (ویژگی های منحصر به فرد دوره ما)

  1. ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم موفقیت
  2. آموزش آنلاین و یک به یک دانشجویان (هیچ ویدیو از پیش ضبط شده‌ای وجود ندارد!)
  3. آموزش بر حسب نیاز شما و منحصر به فرد برای بیزینس شما (برای هر صنعت و شغلی متفاوت است)
  4. کوچینگ و مشاوره هفتگی و ماهیانه
  5. ارائه پشتیبانی بی نظیر بدون محدودیت تا زمان اخذ نتیجه
  6. کمک های فنی

 

تعهدات پانا مارکتینگ به خریداران دوره وبمستری پولساز

  1. تضمین کسب نتیجه در کمتر از 1 سال: در صورت عدم موفقیت شما، تمامی هزینه دوره وبمستر پولساز بدون هیچ کم و کاستی به شما عودت داده می شود.
  2. پشتیبانی واقعی بدون محدودیت تا زمان اخذ نتیجه
  3. کمک های فنی مورد نیاز: گاها تیم ما نیز وارد میدان شده و به شما خدمات فنی لازم را ارائه می‌کند.
  4. برگزاری جلسات مشاوره رایگان هفتگی و ماهیانه برای رشد استارتاپ شما ( در حال حاضر پانا مارکتینگ بابت جلسات مشاوره خود هزینه ساعتی 1 میلیون تومان را دریافت می کند!)

 

 

 

شرایط لازم برای حضور در دوره آموزش وبمستران پولساز

بر خلاف دوره های دیگری که ما برگزار می کنیم و برای همه علاقه‌مندان قابل دسترس است، این دوره به سبب ویژگی هایی که دارد تنها به افراد واجد شرایط معدودی در هر سال ارائه می شود. یک دلیل آن این است که ما برای این دوره تضمین 100% کسب نتیجه و بازگشت وجه را گذاشته‌ایم. بنابراین دلمان می خواهد که تنها با کسانی که در این مسیر جدی و واجد شرایط هستند همراه شویم.

 

 

1. خرید دوره دیجیتال مارکتینگ

اولین شرط حضور در دوره جامع آموزش وبمستران پولساز، خرید و اتمام دوره دیجیتال مارکتینگ است. برای این منظور ما دلایل مختلفی داریم. اول اینکه در این دوره نمی خواهیم تکرار مکررات کنیم بنابراین می خواهیم مطمئن شویم که شما به تمامی مباحث دیجیتال مارکتینگ و طراحی وب سایت و سئو آشنایی و تسلط کامل دارید.

دوم اینکه می خواهیم شما را بهتر بشناسیم و مطمئن شویم که شما در هدف خود جدی هستید. ما برای آموزش وبمستری پولساز به شما عزیزان بسیار جدی و دقیق هستیم. هدف نهایی ما این است که افرادی را که واقعا می توانیم کمک کنیم تا به هدف خود و درآمد نجومی برسند را برگزینیم. برای همین منظور می خواهیم ببینیم که آیا شما در هدف خود تا اینجای کار جدی بوده‌اید یا اینکه صرفا به دنبال خرید یک دوره و سپس رها کردنش هستید!

 

2. زمان آزاد کافی برای گذراندن دوره وبمستران پولساز را دارید

ما می خواهی که شما نتیجه گیرید، بنابراین مهم است که زمان آزاد کافی در طی روز برای آموزش وبمستری را داشته باشید.

 

3. توان و قدرت تامین سرمایه مالی مناسب

راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی مانند هر شغل دیگری نیازمند سرمایه است. بدون آن نمی توان به جایی رسید یا حداقل باید گفت که زمان طولانی تری نیاز است تا نتیجه حاصل شود. هزینه های راه‌اندازی و نگهداری یک سایت مانند تهییه هاست و سرور، تبلیغ در گوگل ادز و شبکه اجتماعی، و در نهایت خرید و انتشار رپورتاژ آگهی، یک طرف، و از طرف دیگر هزینه های جانبی دیگر همگی ناچارا نیازمند یک سرمایه اولیه مناسب برای شروع بیزینس اینترنتی هستند.

این مقدار به نسبت هر صنعت و استارتاپی متفاوت است. البته شاید شما از طرقی دیگر مانند اخذ وام و یا جذب سرمایه‌گزار نیز قادر به تامین این هزینه ها باشید. اما در هر حال ریسک آن به عهده خودتان است. پس واقعا تصمیم خود را بگیرید که چقدر جدی هستید و آیا از پس هزینه‌ها بر خواهید آمد؟ مخصوصا در مشاغل پر رقابت که رقبای سرسختی دارید، سرمایه بیشتری نسبت به یک استارتاپ جدید و تازه نیاز است.

 

 

 

مباحث دوره آموزش وبمستران پولساز

این دوره برخلاف سایر دوره های وبمستری که دیگر همکاران ما برگزار می کنند، هیچگونه ارتباطی با ساخت و ایجاد وبسایت، بازاریابی دیجیتال، سئو و غیره ندارد! ما تمامی آن مباحث را در دوره دیجیتال مارکتینگ گفته‌ایم و اینجا نکته‌ای اضافی در این زمینه‌ها گفته نمی شود. فرض و شرط اول حضور در دوره وبمستران پولساز را نیز تهییه و تسلط به مباحث دوره دیجیتال مارکتینگ گذاشته‌ایم.

تمرکز ما در این دوره بر نکات و راه‌های به موفقیت رساندن و مدیریت یک بیزینس اینترنتی است. یک کسب و کار اینترنتی سال ها زمان می برد که به نتیجه برسد و البته شاید هم هرگز به نتیجه نرسد! اما ما اینجاییم تا موفقیت شما را به واقعیت تبدیل کنیم!

میانگین 5 از 5 - (1 نفر امتیاز داده‌اند)

فرم ثبت نام

فرم زیر را صادقانه و با دقت تکمیل کنید و در صورت واجد شرایط بودن، با شما برای حضور در دوره تماس می گیریم. دقت کنید که این دوره تنها به دانشجویان دوره دیجیتال مارکتینگ ما ارائه می شود. پس مطمئن شوید که قبل از تکمیل فرم، آن را خریداری کرده‌اید. در غیر این صورت فرم شما پیگیری نخواهد شد.

دوره جامع آموزش وبمستران پولساز

راههای ارتباط با ما

با شما تماس می گیریم!