“کراسل تصویر” جایگزین “وب استوری” در Google شد!

آنچه در این مقاله میخوانید:

“کراسل تصویر” جایگزین “وب استوری” در Google شد! به علاوه نمای شبکه‌ای اکنون در نتایج جستجوی Google نمای چرخ و فلکی است. بعلاوه Google برخی تغییرات در دسترس بودن دیگر را در Web Stories اعمال کرد.

 

اعلامیه

برای اطمینان از اینکه اسناد ما با نحوه نمایش این ویژگی در جستجوی Google مطابقت دارد. Google نوشت: استوری‌های وب دیگر در Google Images ظاهر نمی‌شوند و نمای شبکه‌ای اکنون یک نمای چرخ فلکی در نتایج جستجو است.

 

 

تغییر اسناد Google یک بخش جدید «در دسترس بودن ویژگی» را به بخش Web Stories در اسناد Google اضافه کرد، در این قسمت آمده است:

استوری‌های وب می‌توانند به‌عنوان یک نتیجه در جستجوی Google ظاهر شوند، که در همه مناطق و زبان‌هایی که جستجوی Google در آن‌ها در دسترس است، قابل دستیابی است. داستان‌های وب همچنین می‌توانند در یک چرخ فلک در جستجوی Google ظاهر شوند، که در ایالات متحده (به زبان انگلیسی)، هند (به انگلیسی و هندی) و برزیل (به زبان پرتغالی برزیل) در دسترس است.

در فید Discover، Web Stories می‌تواند به‌عنوان یک کارت ظاهر شود که می‌توانید از طریق آن داستان ضربه بزنید. در حالی که این ظاهر در همه مناطق و زبان‌هایی که Google Discover در دسترس است، به احتمال زیاد در ایالات متحده، هند و برزیل ظاهر می‌شود.

 

کراسل تصویر جایگزین وب استوری در Google شد. Google دیگر داستان های وب را در این موارد نشان نمی دهد:

  • نتایج جستجوی تصویر
  • نمای چرخ فلک Google Discover
  • نمای شبکه‌ای اکنون یک نمای چرخ فلکی در جستجوی Google است

 

تاریخچه

در سال 2018، گوگل AMP Stories را راه اندازی کرد که بعداً به Web Stories تغییر نام داد. Google در سال 2020 استوری های وب را به Google Discover آورد. در ماه مه 2020، Google اعلام کرد که AMP دیگر قابل استفاده نیست. در سال ۲۰۲۱، Google کمی عقب‌نشینی کرد و استوری‌های مبتنی بر تیزر را حذف کرد. داستان های وب برای بسیاری از ناشران به سرعت تبدیل به یک ترند شد.

 

منبع: Google Search Central

لطفا امتیاز دهید

این مقاله را به اشتراک بگذارید

با عضویت در خبرنامه ایمیلی از آخرین مقالات و کدهای تخفیف باخبر شو!

میخوای کسب و کار آنلاین
و پر فروش داشته باشی؟

با ما در ارتباط باش، میتونیم کمکت کنیم!

رشد و توسعه کسب و کار آنلاین با پانا مارکتینگ

پانا مارکتینگ در تمامی شهرهای کشور فعالیت دارد اما دفتر اصلی فعلی ما در مشهد می باشد. مطالعه بیشتر

راههای ارتباط با ما

با شما تماس می گیریم!