طراحی سایت در سمنان توسط بهترین شرکت خدمات طراحی و ساخت سایت در سمنان

طراحی سایت سمنان

طراحی سایت در سمنان مطابق با استانداردهای جهانی و ظاهر عالی و با پرداخت اقساطی توسط بهترین شرکت طراحی سایت در سمنان به شما کمک می‌کند تا یک وب سایت عالی و فوق‌العاده داشته باشید.

 

چرا طراحی سایت در سمنان با پانا مارکتینگ؟

دلایل متعددی وجود دارد که چرا سفارش پروژه‌تان به پانا مارکتینگ تجربه‌ای متفاوت از دیگر همکاران را برای شما خواهد داشت:

  1. قیمت و تعرفه منصفانه ما
  2. در حفظ امنیت سایبری سایت شما بسیار حساس و دقیق عمل می کنیم.
  3. رعایت زیبایی بصری و گرافیکی سایت شما
  4. رعایت استانداردهای جهانی
  5. ایجاد سایت مطابق اصول سئو
  6. پشتیبانی رایگان یک ساله
  7. و خیلی موارد دیگر مطالعه بیشتر

 

 

 

سمنان

خانه سمنانی ها

این خانه که سال ها توسط خانواده عمادی ها مورد بهره برداری قرار می گرفت، در واقع متعلق به طایفه ی سهرابی ها است. مالک فعلی خانه در سال 1397 آن را شناسایی کرد و مورد تملک قرار داد.

این خانه سال ها به شکل یک متروکه باقی بود و آسیب های جدی عوامل طبیعی مانند رطوبت و هجوم موریانه به آن وارد شده بود. بعد از رفع خطر در کارگاه به خاطر ریزش دهانه چاه قدیمی در همان سال بعد از بررسی و تحقیق مورد مرمت جدی و کامل قرار گرفت. و فضاهای زیبای این خانه با توجه به معماری زمان قاجار مرمت شد.

 

ارتباط طراحی سایت سمنان با خانه سمنانی‌ها

حال شاید بگویید ارتباط این مطالب با طراحی سایت در سمنان چیست؟ در واقع هدف از بیان این مطالب این است که شما بدانید تنها چیزی که نام و رسمی بجا می گذارد، بنا نیست. در عصر امروز اکثر افراد مهم برای خود یک سایت شخصی دارند. این می تواند به عنوان یک یادبود در بعد از حیات آن ها نیز محسوب شود.

مساحت این خانه 121 متر مربع است و سه اتاق دارد که همراه با مطبخ در همکف هستند. ساختار شکل گیری این اتاق ها به شکل شمالی، جنوبی است که حیاط مربعی کوچکی که وسط اتاق ها قرار دارد نمای زیبایی به خانه داده است.

اتاق ها در ضلع جنوبی مناسب تابستان هستند و استفاده از رطوبت زیرزمین و قرار دادن سقف بلند و همچنین استفاده از خنکی نسیم باد که توسط بادگیر به اتاق ها وصل می شود زندگی در روز های گرم تابستان را در این اتاق دلنشین می کند .

اتاق های ضلع شمالی سقف کوتاه تری دارند و به خاطر وجود پنجره بزرگ خود نور آفتاب را به داخل اتاق هدایت می کنند . وجود بادگیر بلندی به ارتفاع 13،60 یکی از شاخص‌ترین عناصر معماری این خانه به شمار می رود. این ارتفاع باعث شد این بادگیر خشتی به عنوان بزرگترین بادگیر استان شناخته شود.

قدمت خانه سمنانی ها

قدمت 130 ساله این بنا تاریخ این خانه را به زمان ناصرالدین شاه قاجار نسبت می دهد. با توجه به ویژگی های خاص این خانه مالک فعلی آن تلاش بسزایی برای حفظ و معرفی آن کرد. در نهایت در اواخر سال 1398 پرونده آن برای ثبت به سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان سمنان ارسال شد. و خوشبختانه با کمک های فعالان حوزه میراث به ثبت در فهرست آثار ملی کشور رسید.

 

طراحی سایت در سمنان

اصلی ترین خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ در سمنان ما، طراحی سایت سمنان و خدمات سئو سمنان می باشد. اگر می خواهید تا یک وب سایت عالی و فوق العاده داشته باشید، کافی است تا با شرکت طراحی سایت سمنان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را بیشتر راهنمایی کنیم.

میانگین 3 از 5 - (2 نفر امتیاز داده‌اند)

راههای ارتباط با ما

با شما تماس می گیریم!