خدمات ارزان سئو

خدمات ارزان سئو و بهینه سازی سایت با قیمت کم

خدمات ارزان سئو در بسیاری از موارد، منفی تلقی می شود. اما راه هایی منطقی برای کاهش هزینه های نهایی سئو وجود دارد که منجر به خدمات سئو ارزان و کم هزینه می شود. در اینجا به طور کامل برای شما توضیح می دهیم که چرا سئو ارزان امری منفی شمرده می شود و اینکه راه های صحیح و مثبت کاهش قیمت پروژه و انجام سئو با قیمت پایین چیست؟ و این که آیا می توان سئو با کمترین قیمت انجام داد؟

بدیهی است همه امکان پرداخت و بهره مندی خدمات حرفه ای سئو را ندارند. به همین علت به دنبال خدماتی متناسب با بودجه خود می گردند. قبل از این که سئو ارزان را تایید یا رد کنیم، ابتدا باید ببینیم که آن چیست و چه عواملی بر تعیین قیمت سئو اثر گذارند.

 

خدمات سئو ارزان چیست؟

تعریف خدمات سئو ارزان متفاوت است. آنها اغلب به بودجه و درآمد شرکت شما بستگی دارند که آن نیز به اندازه کسب و کار شما مرتبط است. در حالی که یک بیزنس بزرگ ممکن است به قیمت 6 میلیون تومان در ماه به عنوان یک هزینه خرد (مخصوصا به نسبت کسب سود کلانی که بدست می آورد) نگاه کند، یک کسب و کار کوچک توان پرداخت آن را ندارد.

در هر صورت، خدمات سئو کم هزینه مترادف با سئو ارزان است. سئو با کمترین قیمت وعده‌ای است که شاید از خیلی از شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو بشنوید. اما آیا چنین خدماتی، کیفیت مطلوب نیز دارند؟

قطعا شما خدمات سئو با کیفیت بالا و قابل اعتماد می خواهید. هنگامی که کلماتی مانند “ارزان” یا “کم هزینه” را به جستجوهای خود برای خدمات سئو اضافه می کنید، کسب و کار خود را در معرض آژانس های اسپم و غیرقابل اعتماد قرار می دهید که می توانند به شهرت، درآمد و حضور آنلاین شرکت شما آسیب واقعی وارد کنند.

 

سئو ارزان، خوب یا بد؟

با وجود آژانس‌های زیادی که سئوی ارزان را تبلیغ می‌کنند، معمولاً افراد می‌پرسند: «چرا بهینه‌ سازی ارزان برای موتورهای جستجو چیز بدی است؟». البته که منطقی است که بپرسیم. برای مثال، جستجوی «خدمات سئوی ارزان» با ده‌ها آژانس بازمی‌گردد که ظاهراً سئو کم‌ هزینه ارائه می‌کنند.

همین اول خدمتتان عرض کنیم که ارزان داریم تا ارزان! اگر هزینه عادی یک پروژه سئو در سال 1401 را مثلا ماهی 7 میلیون تومان در نظر بگیریم، ممکن است یک شرکت ماهی 5 میلیون تومان از شما دریافت کند، یک شرکت ماهی 2 میلیون تومان و یا شرکتی نیز پیدا شود که بگوید کل پروژه سئو جمعا با 5 میلیون تومان انجام می دهد!

از شرکتی یا هر شخصی که ادعا می کند که کل پروژه را با مبلغ ناچیزی مانند 5 میلیون تومان و یا مثلا 2 میلیون تومان انجام می دهد، تنها کاری که باید کرد فرار است! فرار! در ادامه به دلایل کم بودن هزینه انجام سئو این شرکت ها و افراد می پردازیم.

اما قبل از آن بیایید درباره آن شرکت دیگر که نسبت به رقیب خود کمی ارزان تر دریافت می کند صحبت کنیم. شرکتی که ماهی 6 یا 5 میلیون تومان دریافت می کند، اگرچه از رقبای خود ارزان تر هزینه دریافت می کند اما به معنای پایین بودن هزینه خدمات آن ها نیست. باید دید دلیل واقعی هزینه پایین سئو آن ها چیست.

 

 

دلایل واقعی خدمات ارزان سئو پانا مارکتینگ چیست؟

در اینجا ما صادقانه دلایل پایین بودن نرخ هزینه سئو پانا مارکتینگ در قالب پکیج خدمات سئو ارزان را نسبت به خدمات عادی سئو خدمتتان عرض می نماییم. قضاوت و تصمیم گیری نهایی با شما که از کدام نوع خدمات سئو ما استفاده کنید!

مطالعه بیشتر

 

قیمت واقعی خدمات سئو چقدر است؟

امروزه بسیاری از کسب و کارها 5 تا 10 میلیون تومان در ماه برای سئو هزینه می کنند. (نرخ 1401)

اگر آژانسی کمتر از این محدوده قیمت خدمات ارائه دهد، در واقع دارد خدمات پکیج سئو ارزان را به شما ارائه می کند. مثلا پکیج سئو ارزان ما چیزی حدود 3 میلیون تومان است. (بسته به بیزنس و استراتژی سفارشی سازی شده متفاوت است). اما ما با این هزینه کم سئو، از کیفت کار شما نمی کاهیم. بلکه میزان خدماتی که شما بهره مند می شوید با محدودیت ارائه می شود.

مثلا اگر در سایر پکیج های خود در هر ماه 20 الی 30 صفحه را سئو داخلی می کنیم، سایت شما ماهانه حدودا 10 صفحه سئو داخلی می شود.

 

 

فقط می توانم خدمات سئو ارزان را تامین کنم، چه کنم؟

بسته به شرکت شما و همچنین بودجه بازاریابی، خدمات سئو ممکن است فراتر از محدوده قیمت شما باشد. البته این بدان معنا نیست که کسب و کار شما باید در خدمات سئو ارزان سرمایه گذاری کند. اگرچه ممکن است در حد بودجه شما باشد. اما به اهداف یا انتظارات شما برای سئو با آن شرکت ها نخواهند رسید.

 

اگر نمی توانید خدمات قابل اعتماد سئو را بپردازید، چند گزینه دارید:

1. در آموزش سئو سرمایه گذاری کنید

حتی اگر بتوانید برای سئو هزینه بالاتر بکنید، باز هم درک سئو مفید است. اگر توانایی پرداخت خدمات سئو را نداشته باشید، مفیدتر است. زیرا زمانی که دانش سئو را به دست آورید، می توانید شروع به بهینه سازی وب سایت شرکت خود کنید. می توانید با دوره سئو شروع کنید. اگر در مشهد باشید حتی می توانید در دوره حضوری آموزش سئو در مشهد ما شرکت کنید.

 

 

2. یک مشاور سئو استخدام کنید

اگر به دنبال مشاوره حرفه ای در مورد استراتژی سئو خود هستید، می توانید در مورد هزینه استخدام یک مشاور سئو نیز تحقیق کنید. با داشتن یک مشاور سئو، کسب و کار شما ساعتی هزینه خدمات خود را پرداخت می کند، که اغلب بر شناسایی مشکلات سایت شما و همچنین فرصت ها تمرکز دارد.

به طور متوسط یک مشاوره 1 ساعته 1 تا 2 میلیون تومان هزینه دارد.

در حالی که یک مشاور همچنین می تواند توصیه های خود را برای شما اجرا کند، انجام این بروز رسانی ها برای تیم شما مقرون به صرفه تر است. بسته به توصیه های مشاور خود، ممکن است لازم باشد با تیم توسعه خود کار کنید.

به عنوان مثال، یک مشاور ممکن است پیشنهاد کند وب سایت خود را بروز کنید تا یک پاورقی با نام، شماره تلفن و آدرس شرکت شما درج شود. یا ممکن است توصیه کنند سازمان نوار پیمایش اصلی خود را تغییر دهید تا تجربه کاربری بهتری ارائه دهید.

اگر تصمیم به استخدام مشاور دارید، از قبل ساعت های مشخصی را متعهد کنید. شما نمی خواهید از بودجه مشاوره خود تجاوز کنید، بنابراین انجام این گام پیشگیرانه می تواند از هزینه بیش از حد شرکت شما جلوگیری کند.

 

 

3. یک استراتژی سئو داخلی را شروع کنید

اگر فقط می توانید سئو با کمترین قیمت را بپردازید، رویکرد فعالانه داشته باشید و یک استراتژی سئو را در داخل سایت راه اندازی کنید. با آموزش های خود می توانید طرحی ایجاد کنید که فراتر از توانایی های یک شرکت سئو کم هزینه باشد.

به علاوه، می توانید بودجه سئوی سازمان خود را در ابزارها و منابع مفیدتر سرمایه گذاری کنید. به عنوان مثال، ممکن است یک فریلنسر برای نوشتن یک نسخه بهینه برای وب سایت خود یا یک طراح گرافیک برای ایجاد یک اینفوگرافیک برای سایت خود استخدام کنید.

برای بسیاری از شرکت ها، موفقیت یک استراتژی سئو داخلی می تواند منجر به سرمایه گذاری قابل توجهی در سال بعد شود. با این بودجه افزایش یافته می توانید یک آژانس معتبر و قابل اعتماد برای کسب و کار خود استخدام کنید.

 

 

درباره یافتن یک آژانس سئو قابل اعتماد بیشتر بدانید

آیا می خواهید در مورد کار با یک آژانس سئو اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ مقالات سئو ما را مطالعه کنید، که شامل راهنماهایی در مورد انجام سئو با کمترین قیمت می باشد.

اگر آماده همکاری با یک آژانس سئو معتبر هستید، پانا مارکتینگ می تواند به شما کمک کند. از طریق تماس با 09017600858 با ما گپ بزنید یا به صورت واتساپ به ما پیام دهید تا در مورد خدمات SEO ما بیشتر بدانید!

اگر همچنان تمایل به انجام سئو کم هزینه دارید، با ما درباره شرایط و هزینه های آن گفتگو کنید.

 

میانگین 4.7 از 5 - (56 نفر امتیاز داده‌اند)

نمونه کارها

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش می توانید از طریق تماس تلفنی، پیام در واتساپ و یا تکمیل فرم زیر اقدام فرمایید.

راههای ارتباط با ما

با شما تماس می گیریم!